Hotel Novotel Benoa
****

TANJUNG BENOA, BALI, INDONEZJA

 

Hotel położony na półwyspie Tanjung Benoa bezpośrednio przy plaży, szczyci się jedyną w swoim rodzaju piękną, balijską architekturą. Został zbudowany ze skał wulkanicznych i drewna palmowego, ozdobiony licznymi rzeźbami i płaskorzeźbami. Zachwyca położeniem wśród wiecznie zielonych ogrodów. Teren hotelu składa się z dwóch niezależnych części. Spokojniejsza i bardziej kameralna mieści pokoje Superior, natomiast w części przy plaży znajdują się pokoje Tropical Terrace i bungalowy. Do dyspozycji 187 pokoi. Odległość od Nusa Dua ok. 5 min, od lotniska ok. 20 min.

Pokoje Tropical Terrace: pow. 44 m2, z bezpośrednim wejściem do ogródka, położone w części hotelu znajdującej się przy plaży. Wyposażenie: klimatyzacja, sejf, TV, telefon, internet, otwarta na pokój łazienka (WC, wanna, prysznic, suszarka do włosów), dodatkowo prysznic w ogródku, mini bar.
 

Do dyspozycji: 3 restauracje (tematyczne bufety z występami), bar, 3 baseny, brodzik, centrum odnowy biologicznej (siłownia, masaże wodne, aromaterapia, jacuzzi, sauna, zabiegi kosmetyczne), mini klub dla dzieci, opiekunki dla dzieci, biblioteka, pralnia, sala gier, pinng-pong, butiki.
 

Sporty: rowery, siatkówka, tenis, sporty wodne.

Rezerwacja: tel. 22 633-77-79

Indonezja Bali hotel Benoa