Hotel Holiday Debili ***

 SAUZE d'OULX, ALPY WŁOSKIE

Holiday Debili to rodzinny hotel położony w centrum Sauze, zaledwie 150 metrów od głównego wyciągu narciarskiego Clotes i  50 m od przystanku autobusowego (free ski bus).
35 pokoje są jasne i przestronne, posiadają po dwa, trzy lub cztery łóżka (pokoje rodzinne). We wszystkich pokojach łazienki zostały niedawno odnowione i są elegancko urządzone. Pokoje są wyposażone w telewizję satelitarną, bezpośredni telefon i balkon. Podłogi dębowe pomóc stworzyć wyjątkowo ciepłą i przyjazną atmosferę.
W hotelowej restauracji można skosztować domowych potraw typowych dla doliny Susa, włoskich regionalnych win oraz szeroki wybór dań kuchni międzynarodowej. W hotelu znajduje się elegancki salon, gdzie można odpocząć i spędzić czas w towarzystwie przyjaciół.

  Obszar narciarski Vialattea:
  • 7 połaczonych miejscowości narciarskich (Sestriere, Sauze d’Oulx, Sansicario, Cesana, Claviere, Montgenevre i Pragelato)
  • 400 km tras narciarskich
  • 72 wyciągi
  • 4 snowparki

Cena karnetu narciarskiego: 
6 dni Vialattea Skipass (w tym 1 dzień w Montgenevre) :  € 168 od osoby
6 dni Międzynarodowy Vialattea Skipass (obejmujący też i francuską część doliny)  € 231 od osoby

Ceny przelotów: od ok. 1100 zł LOT i od ok. 450 zł Wizz Air w miarę dostępności miejsc.

Cena transferów z lotniska Malpensa w Mediolanie do Souze d'Oulx ok. € 100 od osoby w obie strony w zależności od ilości osób. Z lotniska Bergamo ok. € 120 od osoby w obie strony w zależności od ilości osób.

Rezerwacja: +4822 633-77-79
Hotel Holiday Debili 3*, Vilattea, Alpy Włoskie