Incentive

Tak naprawdę nie wiemy, co ciągnie człowieka w świat. Ciekawość? Głód przeżyć? Potrzeba nieustannego dziwienia się? Człowiek, który przestaje się dziwić jest wydrążony, ma wypalone serce. W człowieku, który uważa, że wszystko już było i nic nie może go zdziwić, umarło to, co najpiękniejsze - uroda życia.
Ryszard Kapuściński

Wyjazdy incentive

Incentive, to nowoczesne narzędzie marketingowe pozwalające na komunikację z rynkiem na wielu płaszczyznach kluczowych dla zamawiających je firm i instytucji:
  • używane jako element zarządzania doświadczeniami klientów
  • współtworzy tożsamość i wizerunek marki
  • może stanowić o przewagach rynkowych
  • systemowo wspiera procesy sprzedażowe
  • pozwala na  motywacyjne zarządzanie zespołem i integrację

Osiągnięcie wymiernych efektów na tych polach jest z kolei związane z:
  • odpowiednio dobranym produktem turystycznym, którego jakość – standard usług oraz zawartość merytoryczna – wpisują się w szerszy kontekst długofalowej strategii marketingowej firmy zamawiającej
  • kierunkiem podróży wybranym tak, by zestaw miejscowych atrakcji turystycznych, tradycje kulturowe i możliwości logistyki mogły, z punktu widzenia klienta, wspierać proces budowania marki
  • dobrym zarządzaniem sferą doznań klientów opartym na zbilansowanym dawkowaniu adrenaliny, odpoczynku, wiadomości  - tak by świadomie kreować wspomnienia z odbytej podróży.
 
Wiedza, doświadczenie i znajomość potrzeb klientów wynikające nie tylko z wnikliwej i świadomej obserwacji rynku, ale przede wszystkim z wielu długich rozmów z partnerami biznesowymi  - firmami i instytucjami, które przez ostatnie 20 lat współpracowały z New Poland, pozwala nam na zapewnienie najwyższego poziomu usług w tym sektorze turystyki. Dbamy o to, by niezapomniane przygody, cudowne przeżycia, fantastyczne widoki oferowane na wyjazdach dla firm i ich klientów w dalekich i bliskich zakątkach globu były inwestycją z dobrą stopą zwrotu.

Wyjazdy integracyjne dla firm

Mamy nadzieję, że przedstawione tu przykłady rozwiązań, pomysły na wyjazdy incentive, będą dla Państwa inspirujące w planowaniu podróży firmowych.