REJS SCUBASPA MALEDIWY

Zapraszamy Państwa na niezapomniany rejs po Malediwach na pokładach luksusowych łodzi. Dwie bliźniacze jednostki Ying i Yang oferują wypoczynek w komfortowych, nowoczesnych kajutach, wspaniałą kuchnię i zabawę na pokładzie oraz niezapomniane wrażenia z rejsu po niezwykłym archipelagu atoli. Największą atrakcją dla gości poza nurkowaniem w turkusowych wodach Oceanu Indyjskiego  jest piękne, nowoczesne spa. Rejsy zorganizowane są tak, aby były atrakcyjne zarówno dla amatorów nurkowania z akwalungiem, snorkelingu, jak i gości nastawionych na relaks w spa i wypoczynek na łodzi oraz na pięknych, piaszczystych plażach.

Wyposażenie łodzi: 21 kajut z prywatnymi łazienkami (prysznic) i klimatyzacją w 4 kategoriach, restauracja z barem, spa, pawilon tajski, gdzie odbywają się zajęcia yogi (na zamówienie, do uzgodnienia przed rejsem), taras wypoczynkowy z leżakami i jacuzzi, łódka dhoni, ze stanowiskiem do nurkowania. Łódka została zaprojektowana tak, aby być w pełni przyjazną dla środowiska naturalnego.

W ramach rezerwacji goście mają do wyboru jeden z programów rejsu: Scuba – 12 nurkowań, SPA – 12 zabiegów, Scuba & Spa – 6 nurkowań i 6 zabiegów. Na zamówienie organizator rejsu może również zaaranżować kurs nurkowania dla osób, które chciałyby spróbować tej niezwykle fascynującej aktywności.

Rejsy rozpoczynają się i kończą w soboty, raz na trasie południowej i kolejno na północnej, goście mogą więc dokonać rezerwacji  jednego rejsu wybraną trasą (1 tydzień) lub połączenia dwóch rejsów (2 tygodnie).
W ramach ceny rejsu: transfery z/na lotnisko w Male, drink powitalny, FB (3 posiłki dziennie), woda (bez limitu), zajęcia  z  Yogi (do potwierdzenia), sprzęt do snorkelingu, wycieczki w czasie rejsu.