Dla aktywnych Rafting

Szczegółowych informacji udzielają nasi konsultanci nr. tel. +4822 633-77-79

Indonezyjska  Wyspa Bali
Bali ma bardzo długie tradycje związane z uprawianiem raftingu. Cieszy się on tu bardzo dużym zainteresowaniem turystów. Najbardziej popularne raftingi o różnym stopniu trudności organizowane są na rzece Ayung, uroczo płynącej w bardzo głębokim wąwozie, nad którym rozciąga się gęsta dżungla tropikalna. Znajdziemy tu wielu rekomendowanych  licencjonowanych organizatorów aktywnego wypoczynku specjalizujących się właśnie w raftingu.

Dominikana
rwące rzeki w głębi wyspy, stwarzają doskonałe warunki do uprawiania raftingu - spływu pontonami. Różny stopień trudności sprawia, że jest to doskonała przygoda dla każdego. W czasie spływu można podziwiać piękną przyrodę a szzególnie wiecznie zielone lasy tropikalne.

Kostaryka
rafting czyli spływy pontonami w Kostaryce zaliczane są do najlepszych na świecie. Są one organizowane przez profesjonalne firmy, które zapewniają bezpieczeństwo i nowoczesny sprzęt. Najłatwiejsze spływy oferowane są na rzece Sarapiqui, ok. 2,5 godz. drogi od stolicy San Jose. Najtrudniejsze, ale i najpiękniejsze krajobrazowo spływy organizowane są na rzece Reventazon, której dwa końcowe odcinki zaliczane są do najtrudniejszych na świecie.  Poza tym rafingi organizowane są również na rzekach : Pacule - płynącej w głębokim wąwozie oraz Corobici - doskonałej do obserwacji ptaków.
 
Rafting, aktywny wypoczynek