Dla aktywnych - windsurfing

Szczegółowych informacji udzielają nasi konsultanci nr. tel. +4822 633-77-79

Dominikana

najlepszym miejscem do uprawiania windsurfingu na Dominikanie jest plaża Cabarete położona na północy wyspy. Miejsce to odwiedzane jest przez windsurferów z całego świata. Specjalne cechy Playa Cabarete takie jak wiatr wiejący od Atlantyku z prędkością 15 do 25 węzłów i bezpieczeństwo, jakie gwarantuje zawodnikom kierunek wiatru (wieje od strony oceanu), sprawiają, że miejsce to jest uważane za jedno z najlepszych na świecie do uprawiania windsurfingu. Co roku przez kilka tygodni miasto Cabarete jest gospodarzem mistrzostw świata w zawodowym windsurfingu, a od kilku lat również mistrzostw świata w kiteboardingu.Martynika
dla doświadczonych windserfingowców  szczególnie polecamy  bardziej wymagające warunki, które można znaleźć na wybrzeżu atlantyckim Martyniki  w miejscowości Le Vaucllin.

Wyspy Zielonego Przylądka (Cabo Verde)
Wyspa Sal to raj dla winserfingowców lubiących wyzwania oceanu. Wieje tu zawsze i zazwyczaj trzeba zmagać się z falami. Corocznie przybywa na wyspę rzesza windserfingowców stwarzając super atmosferę dla osób lubiących taki styl życia.
 
windsurfing, najlepsze miejsca na świecie