Alto Atacama Desert Lodge & Spa *****

SAN PEDRO DE ATACAMA, CHILE

Jedyny w regionie hotel, który jest całkowicie wkomponowany w naturalne pustynne otoczenie. Położony w tzw. Dolinie Soli w niedalekiej odległości od miasteczka San Pedro zapewnia przepiękne widoki, spokój i ciszę. Ten ekologiczny hotel ceni wysoko ochronę środowiska naturalnego i ma silny związek z lokalną kulturą "Andescape".  Veronica Poblete, twórca Andescape, to wyszkolona w Paryżu projektantka krajobrazu i botaniczka, ex-wykładowca Harvardu, która opracowała tę nową koncepcję za pomocą miejscowej flory i starożytnych technik rolniczych.
Alto Atacama stara się otworzyć oczy podróżnika i połączyć go z lokalną rdzenną kulturą, aby mógł odkrywać na pustyni różnorodne i niesamowicie piękne krajobrazy pieszo, rowerem, konno, quadem czy terenówką. Ponad połowa pracowników Alto Atacama pochodzi właśnie stąd a ich osobiste historie wzbogacają zrozumienie tego jakże innego regionu. Gejzery, gorące źródła, wulkany, kaniony, pustynia, jeziora solne, flamingi, starożytne ruiny Inków i petroglify, to tylko kilka z 30 atrakcji które tu znajdziemy.

Alto Atacama Desert Lodge
& Spa oferuje odkryty basen, saunę,
pokój gier, bar i restaurację, która serwuje dania kuchni regionalnej i międzynarodowej, które zachwycą najbardziej wybredne podniebienia.
Znajduje się tu
także wypożyczalnia rowerów a darmowe Wi-Fi jest dostępne w pomieszczeniach ogólnodostepnych.
Pokoje w
Alto Atacama Desert Lodge & Spa wyposażone są w łazienkę, minibar i taras z widokiem na dolinę.

Szczegółowe informacje i rezerwacja : tel. 22 633-77-7922 633-77-79
Alto Atacama Desert Lodge & Spa