Events

Lubię, gdy rzeczywistość staje na głowie.
Kuba Wojewódzki
 

Organizacja i obsługa eventów firmowych

Już starożytny lud rzymski skandował za poetą Juwenalisem – chleba i igrzysk! Przeświadczenie o aktualności tej koncepcji towarzyszy nam do dziś. Nic tak nie zapada bowiem w pamięć, jak niezwykłe, pełne emocji przeżycia. Znakomita większość aktywności na tym polu to imprezy incentive związane z działalnością naszych klientów, w której staramy się brać czynny udział – organizujemy kampanie eventowe i obsługujemy eventy związane z wprowadzeniem nowych produktów na rynek, uroczyste gale, rodzinne pikniki dla pracowników, spotkania okolicznosciowe, dni otwarte ect.

Programy wyjazdowe korelujemy z wydarzeniami, które tematycznie wpisują się w działalność organizacji i zapraszamy naszych klientów wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego, gdzie ludzie gromadzą się, by wspólnie bawić się i świętować, gdzie wrze adrenalina. Dzielimy z nimi sporo pasji – zamiłowanie do motoryzacji, stąd wyprawy na dni otwarte do fabryk BMW, Mercedesa, przejażdżki ferrari po malowniczych toskańskich wzgórzach, rajdy subaru na lodzie w dalekiej Laponii czy off road przez dżunglę Kostaryki. Dla melomanów mamy nie tylko festiwale operowe w najsłynniejszych halach koncertowych świata czy w specjalnych plenerach – także organizujemy eventy takie jak koncerty dedykowane i spotkania z artystami po przedstawieniach. Z zainteresowaniem śledzimy kalendarium koncertów rokowych na całym świecie, pracujemy na stałe z World 02 w Berlinie, a nasi goście wielokrotnie byli obecni na Rock in Rio. Osobną sferą naszych aktywności są wyjazdy na festiwale kulinarne, o których piszemy w osobnym rozdziale. Słowem – pokazujemy świat poprzez wyjątkowe eventy jednoczące ludzi o wspólnych pasjach, z delikatną szczyptą szaleństwa.

Wiesz, taki kuter... Wiem. Taki kuter, który możże być wielbłądem, koniem i psim zaprzęgiem, a morzem jemu pustynia, step albo bezkres śniegu. Wiem.
Waldemar Łysiak , MW