Plenerowe

Wsi spokojna, wsi wesoła…
Jan Kochanowski

Choć firmowe wyjście w teren nie zawsze oznacza odwiedziny w krajobrazach agrarnych, nasi klienci od lat wybierają miejsca na incentive travel związane z „wsią”, by nabrać dystansu do zmiennej sytuacji rynkowej. Na jednej szali możemy ułożyć zarówno dostojne spacery po toskańskich wzgórzach z cyprysami w tle, jak szalone rajdy quadami po zalanych wodą łąkach.

Staramy się różnicować widoki, które będą towarzyszyły dobrej zabawie, zajęciom teambuildigowym, piknikom ect., stąd czasem nietypowe rozwiązania – firmowe wioski w stylu kosmosu na terenach wyrobisk pokopalnianych na Ślasku, koncerty chórów grotach krasowych na Istrii, spotkania na bezludnych wyspach Malediwów, zabawa w barze wykutym na zamówienie w turkusowych lodowcach Patagonii… Nie kończą się nam pomysły!

Zapraszamy Państwa także na organizowane w plenerze festiwale teatralne, by wspomnieć choćby Shakespeare’a, rocznice bitew z odtwarzaniem scen walki czy fantastyczne koncerty rokowe. Podobne wydarzenia w dowolnym miejscu świata stanowią doskonały dodatek do na miarę skrojonego programu Incentives, przysłowiową wisienkę na smakowitym torcie.