Sportowe

Pamięć to funkcja emocji.
Janusz L. Wisniewski

Nie wystarczy zorganizować wyjazd incentive na mecz z najlepszymi dostępnymi biletami, trzeba jeszcze rozumieć ten zew krwi, który jednoczy wszystkich na stadionie, bezgraniczne wzruszenie, gdy nasza drużyna strzela w końcu gola, chwilę jedności, gdy grają hymn, ducha walki, gdy jesteśmy w ofensywie.... Takich emocji i uczuć nie da się wyjaśnić, można je jedynie przeżywać i doświadczać. Co roku zabieramy klientów na derby do Mediolanu, Rzymu, Londynu, na mecze Ligi Mistrzów, wielokrotnie wyjeżdżaliśmy na Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa Świata… i do tej pory nie udaje nam się znaleźć słów, by opisać zachwyt, jaki temu towarzyszy. Kto nie widział 20 tysięcy rodaków wymalowanych na twarzach w biało-czerwone pasy, kto słyszał tysięcy krzyczących Barcelończyków i nie śpiewał na Maracanie – nigdy tego nie zrozumie. By choć trochę pojąć to niezwykłe widowisko, zaglądamy za kuluary, odwiedzamy najsłynniejsze stadiony na świecie, spotykamy sławy footballu…

Organizujemy wyjazdy incentive nie tylko dla firm i korporacji, ale także dla klubów sportowych, stowarzyszeń kibiców i fanów.

Żartobliwie możemy stwierdzić, że piłki generalnie fascynują… Rozmiar ma tu ogromne znaczenie – są wśród naszych klientów entuzjaści maleńkiej białej piłeczki, która z niespotykaną prędkością potrafi szybować po błękicie nieba ku zielonym „trawnikom”, z nadzwyczajną precyzją lądując w dołkach… Dla nich organizujemy wyjazdy na turnieje w Europie i w Stanach Zjednoczonych – by mogli oglądać i podziwiać wielkich tego świata, ale także brać udział w szkołach golfa organizowanych na słynnych polach, bądź położonych w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach.

Trochę większa – zielona i puchata piłeczka hipnotyzuje skutecznie tłumy na trybunach, skupione na wiele godzin w ciszy absolutnej, przerywanej jedynie miarowymi, niczym w metronomie, klapnięciami głównej bohaterki o nawierzchnię kortu – wszystkich miłośników tenisowego szaleństwa zapraszamy na turnieje do Londynu, Paryża, na Australian Open.

…a jeśli nie piłka – świat i tak się kręci – czasem na czterech kołach wyścigowych bolidów Formuły1, czasem na śmigłach odrzutowców w pokazach Airshow, czasem na owalnej tafli boiska hokejowego – jesteśmy nastawieni na dostarczanie nowych emocji!