Francja - narty i snowboard

Alpy Francuskie są szczególnie znane ze swoich atrakcji górskich takich jak jazda na nartach i snowboardzie zimą, a w lecie wędrówki piesze czy uprawiane sportów wodnych na wielu przepięknych górskich jeziorach. 
Jednak, gdy ktoś mówi Alpy, myślimy natychmiast o wysokich górach pokrytych śniegiem, zakończonych pokrywą lodową na szczycie, jak np. słynny Mont Blanc i o francuskich stacjach narciarskich pełnych sabaudzkiego uroku z kilometrami tras, które nie mają sobie równych w całej Europie.
Postaramy sie Państwu przaybliżyć niektóre stacje narciarskie oraz wyselekcjonowane przez nas hotele i apartamenty, jednakże służymy również pomocą w rezerwacji pobytów w pozostałych stacjach, których nie umieściliśmy na naszych stronach.
Najbliższe międzynarodowe lotniska są w Grenoble, Lyonie i Genewie (Szwajcaria), również można wygodnie się tam dostać pociagiem (TGV) z Paryża, Londynu, Genewy i Brukseli. Z lotniska na życzenie Państwa oferujemy prywatny transfer do wybranej stacji narciarskiej bądź pomagamy w wypożyczeniu samochodu.

Kontakt z naszymi konsultantami : tel. 22 633-77-79
Alpy Francuskie, oferta dla narciarzy