Hotel L'Aigle des Neiges ****

VAL D'ISERE, L'ESPACE KILLY, ALPY FRANCUSKIE

Hotel L'Aigle des Neiges znajduje się w sercu zabytkowej części miejscowości Val D'Isere, dwa kroki od stoków i wyciągów. Architektura budynku, łącząc drewno z kamieniem, reprezentuje typowy dla regionu Sabaudii styl. Pokoje są przestrzenne i bardzo wygodne, ich wystrój jednoczy nowoczesność z tradycją. W hotelu znajduje się do dyspozycji gości kompleks SPA i Fitness (hammam, sauna, jacuzzi, sala fitness, siłownia). Po całym dniu wrażeń można zaś wypocząć w salonie z dużym kominkiem, w barze czy też w jednej z hotelowych restauracji, które proponują gościom wyśmienite dania kuchni regionalnej.


Pokoje:
 W hotelu znajduje się 109 pokoi 2- lub 4-osobowych. Wszystkie wyposażone są w: suszarkę, telefon, TV, mini-bar. Posiadają łazienkę, oddzielną toaletę (w większości), balkon.


Sklepy i usługi: 
Wszystkie sklepy i usługi znajdują się w centrum stacji narciarskiej: sklepy spożywcze, piekarnia, banki, gabinety lekarskie, apteka, bary, restauracje, dyskoteki ...
W hotelu znajduje się bar i 2 restauracje, a także szafki na narty, kabina telefoniczna oraz kryty parking płatny (65 euro/tydzień). Możliwy dostęp do Internetu.


Sport i rekreacja:
stacja narciarska Val d'Isère proponuje przeróżne atrakcje sportowe, począwszy od wędrówek pieszych czy na rakietach śnieżnych, poprzez psie zaprzęgi, wspinaczkę na ściany lodowe, aż po pływanie, fitness i ćwiczenia na siłowni. W hotelu natomiast do dyspozycji gości jest bezpłatny kompleks SPA&Fitness z hammamem, sauną, jacuzzi, salą fitness i siłownią. Znajdują się w nim także bilard (płatny) oraz stoły do gry w brydża.
 

 

Rezerwacja: tel. 22 633-77-79
Alpy Francuskie, Espace Killy, hotel Aigle de Neiges