Gambia wycieczki

Banjul
City Tour
– półdniowa wycieczka do Banjul, stolicy Gambii. Wizyta w Muzeum Narodowym - ciekawe eksponaty reprezentujące kolonialną przeszłość i sztukę ludową, czas wolny na targu, gdzie nabyć można wyroby rękodzieła lokalnego, m.in. srebrną i złotą biżuterię. Dodatkową atrakcją tego wyjazdu jest spacer po wiosce rybackiej Bakau.

Makasutu
całodzienna wycieczka do lasu palmowego położonego na brzegach rzeki Gambia. W czasie wycieczki możliwość obserwacji licznych gatunków małp w ich naturalnym środowisku; rejs canoe; lunch z daniami kuchni regionalnej.

Gambia Special Tours
całodniowa wycieczka, której trasa prowadzi przez fermę krokodyli, fabrykę batiku w Serrekunda, lokalną szkołę podstawową do stolicy Banjul. Po wizycie na miejscowym targu rejs z lunchem na pokładzie tradycyjnej pirogi.

Lazy Day Cruise
całodzienny rejs po rzece Gambia. Relaks połączony z możliwością obserwacji licznych gatunków ptactwa zamieszkującego rejon Makasutu oraz egzotycznych ryb przepływających tuż obok łodzi. W czasie rejsu kawa z kapitanem i lunch.

Creek Fishing
trwający ok. 6 godzin połów ryb pod okiem doświadczonego rybaka. Rejs odbywa się nowoczesną łodzią wyposażoną w sprzęt wędkarski. W czasie rejsu podawane są napoje i przekąski.
Gambia wycieczki, rzeka