Hotel Sensimar Playa la Barrosa****

HISZPANIA, ANDALUZJA, COSTA DE LA LUZ, NOVO SANCTI PETRI


Nowoczesny hotel Sensimar Playa La Barrosa przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych. Usytuowany jest przy piaszczystej  plaży La Barrosa, w miejscowości Novo Sancti Petri.
Do dyspozycji Gości posiada kryty i odkryty basen, siłownię, saunę, korty tenisowe, pokój gier i minigolf oraz restaurację. Za dodatkową opłatą można zamówić sobie różnorodne masaże, wypożyczyć rowery, czy skorzystać ze sportów wodnych dostępnych na miejscu w tym nurkowania.

Pokoje w hotelu Sesimar Playa La Barrosa są przestronne z balkonem, klimatyzowane, posiadają telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, minibar oraz łazienkę.
Wi-Fi jest dostępny w całym obiekcie i jest bezpłatny.

Urozmaicone śniadanie serwowane jest w formie bufetu. Usytuowana na tarasie przy basenie restauracja Las Marismas zaprasza w porze lunchu i kolacji na tradycyjne potrawy do wyboru z karty. W hotelu odbywają się wieczorne występy rozrywkowe.

Hotel jest otoczony ogrodami i usytuowany obok klubu golfowego Novo Sancti Petri.

Mozna tu w 10 minut spacerem dojść od centrum miejscowości Novo Sancti Petri. Odległość od  miejscowości Chiclana de la Frontera to 10 km, a dojazd do Kadyksu zajmuje ok.40 minut.


Szczegółowe informacje i rezerwacja:
tel 22 633-77-79

 

Costa de la Luz hotel Sensimar