Hotel Mont Blanc ****

MEGEVE, ALPY FRANCUSKIE

Ten legendarny, pełen uroku 4-gwiazdkowy hotel usytuowany w samym centrum miejscowości Megeve do dziś zachował  atmosferę z czasów kiedy bywał tu awangardowy poeta Jean Cocteau. Wystrój hotelu to mieszanka stylów austriackiej i brytyjskiej elegancji.
 
Hotel Mont-Blanc słynie z niezwykłej gościnności i oferowanego tu bardzo wysokiej klasy serwisu. Opierając się na swojej legendarnej sławie, jednego z najbardziej luksusowych hoteli w Megeve, w ciągu ostatniego stulecia zachował istotę artystycznego dziedzictwa pozostawionego tu przez Jean Cocteau.
 
Z hotelu Mont-Blanc, położonego w pobliżu stacji kolejki linowej, jest także łatwy dostęp do szerokiego zakresu usług, zarówno sportowych jak i kulturalnych oraz licznych luksusowych sklepów.
 
W restauracji hotelowej "Les Enfants Terribles", warto spróbować ulubionej potrawy poety legendarny "stek au poivre", a w tutejszym Spa, zaprojektowanym tak, aby współgrały tu ze soba dwa kontrasty : zimno i gorąco, hotel proponuje relaks po całym dniu jazdy na nartach.

Rezerwacja: tel. 22 633=77-79