Jumeirah Zabeel Saray*****
PALMA JUMEIRAH, DUBAJ, ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE

 Jumeirah Zabeel Saray to ekskluzywny hotel położony w zachodniej części Palmy Jumeirah z widokiem na ocean i bajeczną panoramę Dubaju. Łącznie posiada 405 pokoi udekorowanych ręcznie malowanymi freskami, turecką sztuką i bogato zdobionymi muralami oraz 38 prywatnych rezydencji.  Na gości czeka aż 7 restauracji oraz szeroki wybór aktywności z muzyką na żywo na czele. Znajduje się tutaj centrum widowiskowe i teatr Mehteran, a dla osób szukających odpoczynku przygotowano jedno z największych spa na świecie. 
 
Pokoje superior – pow. 40 m2, z balkonami z widokiem na zatokę, w łazience przestronna marmurowa wanna i prysznic-deszczówka. Wyposażenie: TV-LCD,  stacja dokująca do iPoda, internet. 
 
Pokoje deluxe – pow. 46 m2 z widokiem na strefę brzegową Dubaju. Wyposażenie jak w pokojach standard. 
 
Pokoje grand deluxe – pow. 56 m2 z widokiem na zatokę. Wyposażenie jak w poprzednich kategoriach.
 
Pokoje deluxe family – 50-60 m2 z 2 sypialniami z TV-LCD i 2 łazienkami. Zlokalizowane na 1 i 2. piętrze z widokiem na zatokę. 
 
Pokoje Grand deluxe family – pow. 60-80 m2, bardziej przestronne niż kategoria deluxe family. 
 
Pokoje junior suite – pow. 66m2, z widokiem na morze,  w wyposażeniu dodatkowo system dźwiękowy Philipis, espresso

Rezydencje – hotel posiada także 38 indywidualnych rezydencji, każda z 4 - 5 sypialniami o łącznej powierzchni 460 -530 m2, z pięknymi dekoracjami i dbałością o każdy szczegół. We wnętrzach dominują marmury, ciemne drewno i ceramiczne detale. 
 
Do dyspozycji: 7 restauracji, 3 bary, pokazy muzyczne na żywo, basen, spa, siłownia, klub dla dzieci, butiki, centrum biznesowe i sale konferencyjne
 
Sport i aktywności: tenis ziemny, centrum sportów wodnych: kajaki, hobbie cat, łódki

Rezerwacja i szczegółowe informacje: 22 633-77-79
Emiraty Arabskie, Dubaj hotel Zabeel Saray