Baia Di Nora ****

NORA, WYBRZEŻE POŁUDNIOWE, SARDYNIA
 
Niezwykle dopieszczony hotel położony jest na południowym wybrzeżu wyspy tuż przy pięknej prywatnej,  piaszczystej plaży w pobliżu zabytkowego fenickiego miasteczka Nora. Niskie budynki w śródziemnomorskim stylu położone pośród bardzo zadbanego ogrodu dają poczucie kameralności i prywatności. Hotel oferuje zarówno pokoje dla par, jak i dla rodzin z dwójką dzieci. Odległość od lotniskach w Cagliari ok. 1,5h jazdy.

Pokój classic, fountain, garden: o powierzchni 21m2; różnią się tylko widokiem – ogród, ogród z fontanną pośrodku, infrastrukturę; z balkonem lub patio. Położone na parterze lub na pierwszym piętrze. Można zakwaterować max. 2 os.  

Superior classic, panoramica: pow. 26m2, klimatyzowane, dzielą się na 2 kategorie ze względu na widok (fontannę z ogrodem lub infrastrukturę) z balkonem/patio. Wyposażenie:  tv, lodówka, telefon, Internet, sejf, suszarka do włosów, jacuzzi. W pokoju można zakwaterować max. 3 os.

Suite: pow. 46m2, klimatyzowane, z widokiem na ogród, składają się z sypialni oraz oddzielnej części wypoczynkowej, posiadają balkon. Wyposażenie: jak w pokojach Superior, dodatkowo w łazience jest wanna z jacuzzi. Pokoje oferowane dla 2 osób
.
Pokój rodzinny 3-osobowy: pow. 30m2, z widokiem na ogród, fontannę lub hotel. Wyposażenie jak w pokojach Superior. Pokoje oferowane dla 2 dorosłych i 1 dziecka do 11 lat.

Pokój rodzinny 4-osobowy: pow. 33m2, klimatyzowane z widokiem na ogród, fontannę lub hotel, składają się z sypialni z łóżkiem małżeńskim oraz antresoli z 2 pojedyńczymi łóżkami. Wyposażenie jak w pokojach Superior. Pokoje oferowane dla 2 dorosłych i 2 dzieci do 11 lat.

Do dyspozycji: restauracja, bar z przekąskami, basen, jacuzzi, siłownie,  korty tenisowe, ping pong, sala konferencyjna

Sporty i rekreacja:
wind surfing, żaglówki, narty wodne, korty tenisowe, tenis stołowy, w pobliżu 18-dołkowe pole golfowe (ok. 6 km od hotelu), muzyka na żywo w amfiteatrze (bez animacji).
 
hotel baia di nora plaza sardynia