Podróze z adrenaliną

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? – Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się na co dzień.
George Bernard Shaw

Wspaniała przygoda – to czasem główny powód, dla którego warto wyruszyć w podróż. Staramy się, by w naszych programach incentive nie brakowało adrenaliny! Dozujemy ją w prawdzie z rozsądkiem i w bezpiecznych dawkach, ale także z gwarancją unikalnych wrażeń. Od ponad dwudziestu lat sprzyjają nam żywioły: na lądzie proponujemy wyprawy jeepami, quadami, motorami – od tropikalnej dżungli po piaski pustyni, wytrwale tropimy dzikie zwierzęta w trakcie safari po parkach narodowych, dbamy o rozrywki w parkach tematycznych - od Legolandu po Universal Studio, niekonwencjonalnie zwiedzamy miasta - na rowerach, gocartami, old mobilami, w formie „treasure hunting”. Nie obce nam wyprawy narciarskie i zachwyt nad lotem piłeczki golfowej. W powietrzu dokonujemy niemal akrobacji – nasi goście mogą latać helikopterem, balonem, awionetkami, spróbować szybować na lotniach w bardzo różnych częściach globu. Fascynuje nas także woda – żywioł nieokiełznany i tajemniczy, stanowiący wyzwanie dla odkrywców, ludzi o horyzontach szerszych niż wyznaczone przez współczesny im kanon. To nie tylko spokojny bezkres oceanu, ożywcza bryza morska w upalny dzień, czy cicho szemrzący strumień, ale… przede wszystkim przygoda! Niech żałuje, kto nie skakał z wodospadu w Alkantarze, nie wiosłował do utraty tchu przed kolejnym zakrętem rwącej rzeki, nie nurkował w meksykańskich cenotach, nie złowił barakudy na Morzu Andamańskim, nie zgubił się we mgle zatoki Ha Long… Programy podróży tkamy z niezapomnianych emocji.

Prawdziwa przygoda pachnie morzem, dymem cygar, skóra, drewnem i aromatem roślin, które nigdy nie wyrosną na twoim podwórku…
Maja Lidia Kossakowska- Więzy krwi