Park Hyatt Goa Resort and Spa *****

GOA, INDIE


Ekskluzywny, całkowicie odnowiony w 2009 roku hotel Park Hyatt Goa Resort and Spa położony jest przy długiej i szerokiej plaży Arossim oddalonej 15 minut od lotniska Dabolim. Nowocześnie wyposażone pokoje, bujny ogród z licznymi oczkami wodnymi, malowniczymi kładkami i tropikalną roślinnością oraz uważane przez wielu za najlepsze SPA na świecie, sprawiają, że obok Leela Kempinski jest to najbardziej luksusowy hotel na Goa. Pokoje położone są w 2-poziomowych, niewielkich budynkach mieszczących od 4 do 6 pokoi. Łącznie hotel posiada 249 pokoi.


Pokoje Park – pow. 41 m,2 położone na 1. piętrze, posiadają balkon z widokiem na ogród i lagunę Wyposażenie: klimatyzacja, TV-sat, telefon, serwis do kawy/herbaty, sejf, suszarka do włosów, internet kablowy. W pokojach max. można zakwaterować 3 osoby dorosłe.
 

Pokoje Park Deluxe –  53 m2, położone na parterze, posiadają taras z widokiem na ogród i lagunę. Posiadają większą łazienkę z dodatkowym prysznicem na zewnątrz. Wystrój i wyposażenie pokoi jak w kategorii Park.
 

Pokoje Sea View – 41 m2, położone na 1. piętrze i zwrócone są w stronę morza. Widok na Ocean Indyjski częściowo przesłonięty jest palmami. Wyposażenie i wystrój jak w pokojach Park.


Sporty:
tenis ziemny, siatkówka plażowa, skutery wodne, parasailing, joga.
 

Do dyspozycji: 5 restauracji, 2 bary, basen, przepiękne SERENO SPA ( jedno z największych na świecie - 17 pokoi do zabiegów), butiki, opiekunki do dzieci, sala konferencyjna.  Hotel przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Internet: w pokojach kablowy, w miejscach publicznych WIFI.

Rezerwacja : tel. 22 633-77-79

Indie Goa luksusowy hotel Park Hyatt