Somatheeram Ajurvedic Health Resort

KOVALAM, KERALA, INDIE


Najsłynniejszy resort w Indiach zajmujący się ajurwedą, położony bezpośrednio przy piaszczystej plaży Oceanu Spokojnego w stanie Kerala.  Zatrudnia najlepszych lekarzy i masażystów, którzy układają specjalne programy lecznicze dla gości resortu. Hotel posiada w swojej ofercie zarówno ajurwedyczne pakiety jak i pobyty typowo wypoczynkowe. Składa się z 62 indywidualnych bungalowów  i drewnianych domków rozsianych w bujnym ogrodzie na wzgórzu. Odległość od lotniska w Triwandrum ok. 30 min. Razem z siostrzanym hotelem Manaltheeram tworzy jeden kompleks, przy czym bungalowy Manaltheeram położone są w niższych partiach wzgórza i są zlokalizowane bliżej plaży.
 

Cottages – indywidualne, kamienne bungalowy kryte strzechą, położone na wzgórzu, z czego część posiada widok na morze. Nie posiadają klimatyzacji (możliwa na specjalne zamówienie).
 

Kerala House – tradycyjne, drewniane domki w keralskim stylu, który dominuje w architekturze południowych Indii od 600 lat. Domki typu standard posiadają oddzielną sypialnię i łazienkę, natomiast domku typu deluxe są większe i posiadają oddzielny salon. Posiadają klimatyzację.
 

Do dyspozycji: restauracja (dla gości dobierane są specjalne diety),  basen (w Manatheeram), SPA (z ogromnym wachlarzem usług i pakietów ajurwedycznych ustalanych przez lekarza prowadzącego).
 

Indie Kerala hotel Somatheeram wille