The Devi Garh Palace ***** lux

UDAJPUR, RADŻASTAN, INDIE


Nieopodal miasta Udaipur, uważanego za Wenecję Indii położony jest jeden z najbardziej wyjątkowych i magicznych hoteli świata – Devi Garh. Od momentu przekroczenia ogromnych wrót pałacu, które niegdyś broniły dostępu przed wtargnięciem jeźdźców na słoniach, przenosimy się niemalże do innego świata. Była siedziba Maharadży zachwyca na każdym kroku. Z komnat roztacza się niezapomniany widok na wzgórza i wioskę Delwara, a z baru na świeżym powietrzu można podziwiać  romantyczne zachody słońca z lampką szampana w dłoni. Warto zatrzymać się tutaj na dłużej i poczuć klimat dawnych Indii w połączeniu  z  ultranowoczesną architekturą i minimalistycznymi wnętrzami. Hotel łącznie posiada 39 pokoi wykończonych półszlachetnymi kamieniami i marmurem.
 

Zakwaterowanie: Każdy z 39 pokoi posiada własny, unikalny wystrój. W architekturze dominuje minimalizm połączony z delikatnymi indyjskimi motywami. Część łazienek posiada marmurowe wanny wykute w podłodze, z większości których można podziwiać otaczające hotel wzgórza. Devi Garh suite posiada także prywatny basen i jacuzzi. 
 

Do dyspozycji: restauracja, bar, basen, SPA, siłownia, sauna, łaźnia parowa, jacuzzi, salon piękności, sala konferencyjna, możliwośći organizacji ślubów
 

Indie północne hotel The Devi Garh