Kupu Kupu Barong Villas &Tree Spa
(luxury boutique)

UBUD, BALI, INDONEZJA
 
Pięciogwiazdkowy, butikowy  hotel położony ok. 1 km od centrum Ubud fantastycznie położony na zboczu doliny porośniętej tropikalną roślinnością. Posiada 34 przestronne wille, idealne na romantyczny pobyt oraz piękne spa wtopione w koronę drzewa. Wille urządzone w balijskim stylu, dużo elementów z drewna i lokalnego rękodzieła. Wille znajdują się w otoczeniu  pięknego  egzotycznego ogrodu, wyposażone w TV, DVD, niektóre wille z mini basenem, inne z widokiem na rzekę Ayung majaczącą w dnie doliny.

Pokoje Barong: pow. 65m2,  nowoczesne  z elementami balijskiego rękodzieła, przestronna łazienka, balkon. Położone w bliskiej odległości od głównego basenu.
Wyposażenie : wifi gratis, klimatyzacja, TV, DVD/CD, sejf, mini-bar, telefon, serwis do kawy i herbaty łazienka (wanna, prysznic, WC, suszarka do włosów).

Barong Family  Suite: pow. 85m2,  nowoczesne  z elementami balijskiego rękodzieła. Przeznaczone max 3 osób. Sypialnia z łóżkiem małżeńskim oraz łóżko jednoosobowe w części dziennej.
Wyposażenie: : wifi gratis, klimatyzacja, TV, DVD/CD, sejf, mini-bar, telefon, serwis do kawy i herbaty, łazienka (wanna, prysznic, WC, suszarka do włosów).

Duplex Village Villa: pow. 90m2, na dwóch poziomach :parter i piętro,  przeznaczona max dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci do 12 lat lub dla 3 osób dorosłych.
Wyposażenie: : wifi wliczone, klimatyzacja, TV, DVD/CD, sejf, mini-bar, telefon, serwis do kawy i herbaty, łazienka (wanna, prysznic, WC, suszarka do włosów).

Duplex Pool Villa: pow 90m2, na dwóch poziomach :parter i piętro,  przeznaczona max dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci do 12 lat lub dla 3 osób dorosłych. Posiadają prywatny basen.
Wyposażenie: : wifi wliczone, klimatyzacja, TV, DVD/CD, sejf, mini-bar, telefon, serwis do kawy i herbaty, łazienka ( wanna, prysznic, WC, suszarka do włosów).
 
Ayung River Pool Villa: pow. 70m2, przestronna willa – jedno poziomowa , z dużym tarasem z pięknym widokiem na tropikalny ogród oraz prywatnym basenem. Przeznaczona dla max 2 osób dorosłych i dziecka do 12 lat. Wyposażenie jak  willi  duplex pool.

Ayung River Club Villa: pow. 70m2, przestronna willa – jednopoziomowa , z dużym tarasem z pięknym widokiem na tropikalny ogród. Przeznaczona dla max 2 osób dorosłych i dziecka do 12 lat.
Wyposażenie jak  willi  j/w.

Do dyspozycji: restauracja  z pięknym widokiem, serwująca dania kuchni lokalnej i międzynarodowej, basen, Spa, sauna, wypożyczalnia rowerów.

Rezerwacja : tel. 22 633-77-79
Hotel Kupu Kupu wejście główne