Four Seasons Bali at Jimbaran Bay *****lux

JIMBARAN, BALI, INDONEZJA
 
Jeden z najbardziej malowniczo położonych hoteli na Bali. Wybudowany został na zboczu wzgórza w Zatoce Jimbaran, skąd można podziwiać niezapomniane zachody słońca. Składa się ze 147 niezależnych willi krytych strzechą, każda z prywatnym basenem i odgrodzonym kamiennym murkiem ogrodem pozwalającym na większą prywatność i kameralną atmosferę. Położony jest przy 2 plażach: Coconut Grove to spokojna plaża przeznaczona wyłącznie dla gości hotelu, z komfortowymi leżankami z baldachimem. By zachować na niej wyjątkowo spokojną i cichą atmosferę zakazane są sporty wodne. Plaża w Zatoce Jimbaran przeznaczona jest dla gości szukających aktywnego wypoczynku i możliwości kilometrowych spacerów.

One-bedroom villa: indywidualne wille  o pow. 200m2, zlokalizowane  na zboczu terasów, otoczone tropikalną roślinnością z widokiem na ogród.  Składają się z sypialni, salonu, tarasu, prywatnego basenu oraz łazienki z prysznicem w ogrodzie. W willi można zakwaterować max 3 osoby bez względu na wiek.

Ocean View One-bedroom villa: z częściowym widokiem na ocean

Deluxe Ocean View One-bedroom villa: z pełnym widokiem na ocean

Ocean Front One-bedroom villa:
położone najbliżej oceanu

Hotel posiada także wille z 2 sypialniami, które ze względu na rodzaj widoku posiadają analogiczne nazwy (ocean view, deluxe ocean view, ocean front). Hotel posiada także bardziej przestronne rezydencje z 2,3 i 4 sypialniami.

Do dyspozycji: 4 restauracje, bar, basen typu infinity, basen z wodospadem, SPA, siłownia z sauną, łaźnią turecką i jacuzzi, Galeria Sztuki Ganesha, czytelnia

Sporty i aktywności: hobbie cat, windsurfing, kajaki, boogie boarding, rowery wodne, snorkelling, lekcje żeglowania, rowery górskie,  tenis, aerobik, kick boxing, tai chi, joga, lekcje gotowania, lekcje rysunku i malarstwa,
 
Hotel Four Seasons