Hanging Gardens ***** (boutique)

OKOLICE UBUD, BALI, INDONEZJA

Nieopodal artystycznego centrum Bali – Ubud, w sercu lasu deszczowego zlokalizowany jest kameralny hotel Hanging Gardens. Swoją nazwę „Wiszące Ogrody” zawdzięcza niesamowitemu położeniu na stromym zboczu doliny. Goście każdej willi mogą podziwiać niezapomniane widoki zarówno z tarasu swojego pokoju, jak i z pięknie wtopionych  w przyrodę kaskadowo położonych basenów infinity. Doskonały serwis, dbałość o szczegóły, naturalny budulec oraz balijskie motywy sprawiają, że jest to miejsce wyjątkowe i pozostające długo w pamięci. Czaru dopełnia widok zlokalizowanej na przeciwnym zboczu hinduskiej świątyni. Hotel łącznie posiada 38 suite i willi, wszystkie z prywatnymi, podgrzewanymi basenami. Między poziomami można poruszać się kolejką na szynach. Do oddalonego 25 min Ubud kursują bezpłatne busy. 
 
Panoramic Pool Villa Suite: pow. 160 m2, z prywatnym, podgrzewanym basenem oraz tarasem z widokiem na dolinę. Prysznic i wanna pod  gołym niebem. Wyposażenie: klimatyzacja, tv-sat, odtwarzacz DVD, internet bezprzewodowy. Maksymalnie można zakwaterować 3 osoby.  
 
Panoramic Deluxe Pool Villa: pow. 100 m2, indywidualna willa z oknami na całej wysokości pokoju, prywatnym basenem, przestronnym tarasem. W łazience wanna i prysznic pod gołym niebem. Maksymalnie można zakwaterować 2 osoby dorosłe. Wyposażenie jak wyżej.
 
Riverside Deluxe Pool Villa: pow. 100 m2, indywidualna willa z widokiem na rzekę Ayung,  zbudowana na drewnianych kolumnach. Posiada prywatny basen, przestronny taras z gazebo. Wyposażenie jak w podstawowej kategorii. Maksymalnie można zakwaterować 2 osoby. 
 
Duplex Family Pool Villa: pow. 160 m2,  dwupoziomowa willa idealna dla rodzin z dziećmi lub przyjaciół podróżujących w większej grupie. Składa się z 2 sypialni i 2 łazienek, 2 tarasów i prywatnego basenu, gazebo. W jednej sypialni znajduje się łóżko podwójne, a w drugiej dwa pojedyncze. Maksymalnie można zakwaterować 4 osoby. 
 
Do dyspozycji: restauracja, bar, kawiarnia, SPA, 2 baseny z widokiem na dolinę rzeki  Ayung.