Intercontinental Bali Resort
*****

JIMBARAN, BALI, INDONEZJA

 

Elegancki kompleks hotelowy położony w pięknym tropikalnym ogrodzie nad jedną z najpiękniejszych na wyspie plaż w miejscowości Jimbaran, rozciągającą się na zachodnim wybrzeżu,  w rejonie, w którym występują najmniejsze pływy.  W pobliżu hotelu znajdują się knajpki i restauracyjki oferujące owoce morza i typową kuchnię balijską przy pięknych zachodach słońca. Hotel składa się z 4-piętrowych budynków i oferuje 425 pokoi w 2 częściach kompleksu: Classic oraz Club. Czas transferu z lotniska ok. 15 min., odległość od miejscowości Kuta ok 15 min.

Do dyspozycji: 3 baseny, brodzik dla dzieci, 4 restauracje (kuchnia indonezyjska, azjatycka, japońska, owoce morza), 4 bary, dyskoteka, salon piękności, SPA (masaże i inne zabiegi lecznicze), jacuzzi, łaźnia parowa, sauna, siłownia, sklepy, wypożyczalnia samochodów, biuro podróży, mini klub dla dzieci.

Sporty: 2 korty tenisowe, 2 korty do squasha, boisko do siatkówki, sporty wodne (windsurfing, żaglówki, łódki, rowery wodne, kajaki).
 
Pokoje Classic: położone w rodzinnej części hotelowej, pokoje classic, o pow. 48m², są luksusowo urządzone meblami i rękodziełem balijskim.
Wyposażenie: klimatyzacja, TV sat., telefon, łazienka (WC, prysznic, wanna, suszarka do włosów), mała garderoba, mini bar, sejf, kącik wypoczynkowy, balkon z widokiem na ogród.
 

Pokoje Club: położone w części hotelu Club International. Dzieci przyjmowane są powyżej 5 roku życia, dodatkowo 24-godz. serwis butlera, wybór wersji śniadań, oddzielny basen, późne wykwaterowanie do 16:00, fitness centrun gratis, club lounge. Pokoje 58m², wyposażone jak pok. Singaraja, tv 37-cali.
Dostępne również pokoje Duplex Suite o pow. 78m².

 

Pokoje Singaraja: położone w rodzinnej części hotelowej. Pokoje o pow. 49m², luksusowo urządzone meblami i rękodziełem balijskim. Wyposażenie: klimatyzacja, 29-calowy płaski telewizor (kanały satelitarne), dvd, telefon, duża łazienka (WC, prysznic, wanna, suszarka do włosów), mała garderoba, mini bar, sejf, kącik wypoczynkowy, balkon z widokiem na ogród, basen, lagunę lub częściowo na plażę.
Dodoatkowo serwis Singaraja: kawa, herbata, ciastecza, owoce, wypożyczalnia dvd, gry, gazety.
 

Pokoje Singaraja Duplex Suite: o pow. 79m², składają się z sypialni na piętrze i salonu na parterze. Wyposażenie jak w pokojach Singaraja.


Rezerwacja: tel.22 633-77-79

Indonezja Bali hotel Intercontinental basen