Laguna Beach Resort & Spa
*****

NUSA DUA, BALI, INDONEZJA

 

Jeden z najlepszych i najbardziej luksusowych hoteli na Bali, należący do międzynarodowej sieci Starwoodhotels. Położony jest w centrum Nusa Dua, tuż przy plaży. Budynki wkomponowane są w piękną tropikalną roślinność i otoczone  basenami w kształcie laguny. Polecany dla osób szukających ciszy i  wypoczynku w spokojnym i urokliwym  otoczeniu. Czas transferu z lotniska ok. 20 min.

 

Do dyspozycji:  baseny w kształcie laguny, brodzik dla dzieci, 3 restauracje (kuchnia międzynarodowa, indonezyjska, owoce morza), 3 bary, klub karaoke, plac zabaw dla dzieci, wykwalifikowana opieka dla dzieci, wypożyczalnia samochodów, pralnia, butiki, salon piękności, sala konferencyjna, 24 godzinny serwis, opieka medyczna, program sportowy i rozrywkowy, wieczorne przedstawienia, LAGUNA SPA – luksusowe centrum odnowy biologicznej, korty tenisowe, sporty wodne.  

Pokoje Deluxe Garden: o pow. 38 m2, nowoczesne i luksusowe z elementami balijskiego rękodzieła, posiadają balkon z widokiem na ogród. Wyposażenie: klimatyzacja, łazienka (WC, wanna, prysznic, suszarka do włosów), TV, telefon, internet, sejf, mini bar.
 

Pokoje Deluxe Lagoon view: o pow. 38 m2, luksusowo wyposażone, posiadają balkon z widokiem na lagunę. Wyposażenie: jak w pok. deluxe.
 

Pokoje Deluxe Lagoon access: położone na parterze, z wejściem do laguny (basenu). Wyposażenie: jak pok. deluxe.


Pokoje Deluxe Studio: położone na piętrze. Wyposażenie: jak w pok. deluxe, dodatkowo posiadają część wypoczynkową oraz bardziej przestronną łazienkę, z oddzielnym prysznicem.
 

Pokoje Studio Lagoon access: położone na parterze, z wejściem do laguny (basenu). Wyposażenie: jak w pok. deluxe, dodatkowo posiadają część wypoczynkową , większą łazienkę, z oddzielnym prysznicem.

 

Indonezja Bali hotel Laguna Nusa okolice