Puri Santrian Beach Resort & Spa
(boutique)

SANUR, BALI, INDONEZJA

Hotel położony jest bezpośrednio przy długiej, piaszczystej plaży w Sanur, na południowo-wschodnim krańcu Bali. Przeznaczony jest dla osób szukających niewielkich, kameralnych hoteli w lokalnym stylu oraz ceniących ciszę i spokój. Prowadzony jest przez balijską rodziną, przez co można w nim zaznać domowej i ciepłej atmosfery. Dzięki swojemu charakterowi hotel cieszy się popularnością wśród nowożeńców. Posiada specjalną pływającą platformę, na której można zawrzeć związek małżeński. Odległość od lotniska: 20 min, odległość od Ubud: 35 min.

Pokoje Premier Deluxe: pow. 37 m2, nowocześnie urządzane z lokalnymi dodatkami. Położone w niewielkich 3-poziomowych willach. Wyposażenie: TV-sat, telefon, klimatyzacja, suszarka do włosów, serwis kawa/herbata, mini-bar. W łazience zarówno prysznic jak i wanna. Goście tej kategorii otrzymują w pakiecie świeże owoce każdego dnia oraz podwieczorek.

Pokoje Santrian Club: położone w wyodrębnionej części, przeznaczonej wyłącznie dla dorosłych. z osobnym basenem, jacuzzi, lounge połączonym z biblioteczką oraz wieloma miejscami do relaksu i wypoczynku w otoczeniu bujnej, tropikalnej roślinności. We wnętrzach wykorzystano naturalne elementy: lokalne drewno i ratan. Wyposażenie jak w pokojach deluxe - dodatkowo garderoba.

Bungalow: położone w kameralnych willach z widokiem na ogród, na które składają się 2 oddzielne pokoje w kategorii „bungalow”.

Pokoje beach wing: z widokiem na ogród lub basen, położone bliżej plaży, w 3-poziomowych  willach.

Pokoje garden wing: położone w ogrodzie, w niewielkich 3-poziomowych willach.

Do dyspozycji: 2 restauracje, bar, 3 baseny (w tym 1 dla gości The Club i 1 dla dzieci), bezpłatne zajęcia z jogi, Spa, organizacja ślubów, specjalne pokazy tańca połączone z romantyczną kolacją (płatne dodatkowo), lekcje gotowania (płatne dodatkowo). Internet wifi bezpłatny. Dla gości udostępniono także 2 komputery stacjonarne. Sporty wodne dostępne są za opłatą na plaży w lokalnych wypożyczalniach sprzętu.

Rezerwacja: tel.22 633-77-79
Hotel Puri Santrian basen