Puri Bagus Candidasa ****

 CANDIDASA, BALI, INDONEZJA

Kameralny hotel położony na wschodnim wybrzeżu Bali, bezpośrednio przy wulkanicznej plaży. Składa się z 47 eleganckich, indywidualnych willi  położonych w ogrodzie oraz z willi z widokiem na Ocean Indyjski. Hotel położony jest w niewielkiej odległości od 3 wysepek koralowych Gili Mimpang, Gili Tepekong i Gili Biaha, wokół których znajdują się jedne z  lepszych miejsc do nurkowania i snorklowania na Bali.  Na terenie hotelu działa centrum nurkowe. 
 
Zakwaterowanie:  47 indywidualnych willi z widokiem na ogród lub morze. Dostępne wille z 1 łóżkiem typu king oraz z 2 pojedynczymi łóżkami typu twin. Każda posiada półotwartą łazienkę z prysznicem na zewnątrz. W willach można zakwaterować max. 3 osoby. Wyposażenie: klimatyzacja, tv-sat, telefon, serwis do kawy/herbaty, w łazience wanna i prysznic, suszarka do włosów. 
 
Do dyspozycji: restauracja, bar, basen, SPA, centrum nurkowe, sklep z pamiątkami. Internet dostępny w recepcji oraz okolicach basenu i restauracji. 
 
Aktywności (dodatkowo płatne): nurkowanie i snorklowanie,  wynajem żaglówek, trekkingi po okolicznych wioskach oraz na wulkan Agung, lekcje gotowania, wycieczka na pobliskie niezamieszkane wysepki.