Bali - Wycieczki fakultatywne

KEDATON, MENGWI, TANAH LOT (6 godz.)

Fascynująca wycieczka w głąb wyspy, wizyta w królewskiej świątyni Atamana Ayounga oraz świętym małpim gaju Kedaton. Na koniec przejazd na zachodnie wybrzeże do wybudowanej na skale świątyni Tanah Lot. Tutaj można obejrzeć spektakularne zachody słońca.

 

KINTAMANI, SINGARAJA & BEDUGUL TOUR (10 godz.)

Całodzienna wycieczka po wyspie Bali - wizyta w Ubud, centrum sztuki i malarstwa. Dalej przejazd do wioski górskiej Kintamani, skąd można obejrzeć wspaniałą panoramę na wulkan oraz malownicze jezioro Batur. Dalej wizyta w starej stolicy Bali, Singaraja usytuowanej na północnym wybrzeżu wyspy oraz w górskim kurorcie Bedugul położonym nad brzegiem jeziora Beratan. W drodze powrotnej przejazd przez nieskażone cywilizacją wioski, a także malownicze tarasowe pola ryżowe i górzyste ogrody.

 

BESAKIH & KINTAMANI TOUR (10 godz.)

Przejazd do wioski górskiej Kintamani, skąd można obejrzeć wspaniałą panoramę na wulkan oraz malownicze jezioro Batur. Dalej wizyta w najważniejszej świątyni balijskiej Besakih, położonej na zboczach wulkanu. Zwana jest ona świątynią Matką. W drodze powrotnej wizyta w Celuk, znanego z wyrobu złota i srebra, Ubud centrum sztuki i malarstwa oraz przy świętym źródle w Tampaksiring.

 

ŚWIĄTYNIA ULUWATU & KUTA (popołudniowa - 6 godz.)

Przejazd na południowy kraniec wyspy do świątyni Uluwatu, wiszącej 100 m n.p.m. na wysokim klifie, skąd rozciąga się piękny widok. W drodze powrotnej podziwianie zachodu słońca na plaży Kuta.

 

DENPASAR CITY TOUR (3 godz.)

Wycieczka do stolicy Bali. Wizyta w Bali Muzeum. Zwiedzanie głównego targu z wielkim wyborem lokalnych produktów i rękodzieła. Wizyta w Centrum Sztuki, które jest miejscem dorocznego festiwalu folklorystycznego. Wizyta w Tohpati i demonstracja wyrobu batik.

 
KECAK DANCE TOUR (3 godz.)

Wieczorny pokaz tradycyjnego tańca z fabułą zaczerpniętą z indonezyjskiej epopei Ramayan.

 

WSCHÓD BALI (10 godz.)

Zwiedzanie wschodniej części Bali - Klungkung - byłe centrum królestwa Bali znane ze starożytnego sądu - ściany i sufit pokryte są malowidłami przedstawiającymi kary za przewinienia. Dalej zwiedzanie Pałacu Królewskiego Puri Agung z XIX w.oraz wizyta w tradycyjnej wiosce "aga", gdzie celebruje się stare tradycje i zwyczaje. Obiad w czasie zwiedzania.

 

WAKA LAND CRUISE (8 godzin)
Fascynująca wycieczka Landroverem do serca Bali, w celu poznania innej strony wyspy. Podziwianie pięknych widoków, treking w lasach deszczowych, wizyta w wioskach tradycyjnych oraz prawdziwie balijski obiad w restauracji schowanej w głębokiej dżungli w górach. Obiad zawiera wino/piwo/koniak.

 

RAFTING RZEKĄ AYUNG (8 godzin)

Wspaniała przygoda. Udział w fascynującym spływie pontonowym pod okiem doświadczonych instruktorów spektakularną trasą rzeką Ayung. W czasie wyprawy można obejrzeć najpiękniejszy odcinek rzeki płynącej przez tropikalny las, a także tarasy ryżowe i zapierające dech w piersiach wspaniałe wodospady. Na zakończenie lunch w restauracji pośród pól ryżowych.

 

REJS SAIL SENSATION (8 godz.)
Całodzienny rejs luksusowym katamaranem na pobliską wyspę Nusa Lembongan. Wypoczynek na pięknej plaży lub możliwość uprawiania sportów wodnych. Obserwacja egzotycznego życia morskiego i rafy koralowej z komfortowej łodzi ze szklanym dnem. Dla chętnych snorkeling i wycieczka po wyspie. Na pokrzepienie wspaniały obiad oraz napoje chłodzące i kawa/herbata przez cały dzień.

 

TREKING W DŻUNGLI (8 godz.)

Treking do serca dżungli u stóp wzgórza Panca Sari. Trasa wiedzie przez tereny będące pod ścisłą ochroną naukową przez tereny wokół jezior Buyan i Tamblingan w rześkim klimacie górskiego kurortu Bedugul, położonego na wysokości 1.700 m n.p.m. Treking jest intensywny, ale jest niezapomniana przygodą. Napoje i przekąski będą serwowane w unikalnej świątyni Dalem Tamblingan. Na zakończenie pokrzepiający lunch w restauracji.

Rezerwacja: tel.22 633-77-79

Wyspa Bali wycieczki fakultatywne