Lombok - Wycieczki fakultatywne

POŁUDNIE LOMBOK / KUTA (7 godz.)
Zwiedzanie południowej części Lombok - to możliwość zetknięcia się z rdzenną ludnością Lombok. Zwiedzanie SUKARARA wioski znanej z ręcznego tkactwa, PENUJAK wioski znanej z garncarstwa, SADE, gdzie można obejrzeć typowe domy Sasaków. Zwiedzaniedo Mayura Water Palace, pałacu na wodzie, zbudowanego w 1744 roku, będącego częścią dworu królestwa Bali. Na koniec przystanek w KUTA BEACH najpiękniejszej plaży na wyspie. Obiad w trakcie zwiedzanie.


GILI AIR TOUR
(8 godz.)
Całodzienna wycieczka na koralowe wysepki Gili, położone u zachodnich wybrzeży Lombok. Wizyta na wszystkich trzech wysepkach, z których najbardziej rozwiniętą jest Gili Trawangan. Czas na snorkeling i obserwację ogrodów podwodnych. Powrót po południu malowniczą zachodnią częścią wyspy. Obiad.

 

WSCHÓD LOMBOK (10 godz.)
Zwiedzanie wschodniej części wyspy w celu poznania ludności miejscowej - TETEBATU górski resort, LOYOK centrum rzeźbiarstwa w bambusie, wizyta na targu miejscowym, oraz zwiedzanie miejscowości Tanjung Luar, położonej na wschodnim wybrzeżu - wizyta w malowniczym porcie i na targu rybnym. W drodze powrotnej zwiedzanie Narmada - pięknego ogrodu królewskiego ze świętym źródłem oraz jeziorem będący miejscem kultu. Obiad w czasie zwiedzania.

 

PÓŁNOC LOMBOK (10 godz.)
Wycieczka umożliwia odkrycie piękna górskiej natury północnej części Lombok. Podziwianie pięknej panoramy u stóp Mount Rinjani oraz największego wodospadu SENDANG GILE. Wizyta w górskich tradycyjnych wioskach Sembulan Lawang i Bumbung oraz górskiego resortu Tetebatu. Zwiedzanie również Narmada - ogrodu królewskiego ze świętym źródłem oraz jeziorem będący miejscem kultu. Obiad w czasie zwiedzania.

Szczegółowtch informacji udzielają nasi konsultanci nr. tel. +4822 633-77-79

Wyspa Lombok wycieczki