Granda Palladium Jamaica
Resort & Spa *****

JAMAJKA


Elegancki kompleks hotelowy należący do marki Fiesta Hotel Group położony jest przy urokliwych zatoczkach z piaszczystymi plażami, na północno-zachodnim wybrzeżu wyspy, w pobliżu niewielkiego miasteczka Luce. Architektura hotelu wraz z pięknym kompleksem wodnym nawiązuje do motywów greckich. Na ogromnym terenie, wśród tropikalnego ogrodu, znajdują się dwupiętrowe budynki zlokalizowane w dwóch częściach, każda z własną recepcją i lobby: Lady Hamilton Resort & SPA oraz Jamaica Resort & SPA.  Lady Hamilton Resort & Spa posiadająca 516 pokoi zlokalizowanych w 15 budynkach oferuje zakwaterowanie zarówno dla osób dorosłych w specjalnie wydzielonej spokojnej części, jak i dla rodzin z dziećmi w budynkach położonych bliżej kompleksu wodnego.   Jamaica Resort & Spa z 540 pokojami w 13 budynkach zlokalizowana jest w  ogrodzie, oddalona od ogólnodostępnych atrakcji, takich jak animacje, koncerty, plac zabaw dla dzieci, etc. Czas transferu z lotniska Montego Bay wynosi ok. 40 min.
 

Pokoje Junior Suite: położone na parterze lub na piętrze, z balkonem lub tarasem, z widokiem na ogród, basen lub morze. Wyposażenie: klimatyzacja, wiatrak, telefon, TV-LCD, mini-bar, serwis do kawy i herbaty, sejf, łazienka (wanna z jacuzzi, oddzielny prysznic, suszarka do włosów).  W pokojach zakwaterować można max. 4 os.
 

Do dyspozycji: 9 restauracji (3 restauracje-bufet, 6 a la carte), 13 barów, 4 baseny (w tym 1 z jacuzzi w części Lady Hamilton, wydzielony tylko dla dorosłych), lazy river, SPA (masaże, zabiegi, manicure, pedicure), sauna, łaźnia parowa, jacuzzi, fryzjer, butiki, sklepy z pamiątkami, salon gier (automaty od 18 lat), mini-klub z brodzikiem dla dzieci (4-12 lat), gry video, teatr, opieka medyczna, wypożyczalnia samochodów, sale konferencyjne, kawiarenka internetowa.   Internet (płatny): kawiarenka internetowa, system wi-fi w lobby.
 

Sporty: aerobik, gimnastyka w basenie, tenis stołowy, koszykówka, siatkówka, tenis ziemny, 9-dołkowy mini-golf, katamarany, kajaki, snorkeling, rowery wodne, windsurfing, nurkowanie z akwalungiem (płatne), motorowe sporty wodne (płatne)
 

All inclusive: posiłki, napoje (bezalkoholowe oraz alkohole), mini-bar w pokojach (uzupełniany raz na dobę bez dopłaty), animacje, zajęcia sportowe, wieczorne przedstawienia, koncerty, dyskoteka, klub dla dzieci 9.00-23.00.
 


 

Jamajka luksusowy hotel Grand Palladium morze