Sokha Beach Resort ****lux


Sokha Beach Resort to obecnie najlepszy hotel na wybrzeżu, położony w miejscowości Sihanoukville, ok. 25 minut jazdy od lokalnego lotniska, tuż przy pięknej piaszczystej plaży o długości 1,5 km. Jest to duży kompleks, liczący 391 pokoi, atrakcyjny dla rodzin z dziećmi oraz par, którym nie przeszkadza brak kameralności. Położony jest na dużym terenie, w ogrodzie i posiada bogatą infrastrukturę. Jest dogodnie usytuowany dla osób lubiących wizyty w miasteczku, niewilekich lokalnych restauracjach i barach przy plaży.  Odległość od lotniska Sihanoukville ok. 25 min. jazdy, od miasteczka i lokalnych restauracyjek ok. 5 min. jazdy taksówką lub tuk tukiem.

Wyposażenie pokoi: klimatyzacja, tv-lcd, internet, serwis kawa/herata, mini bar, sejf, balkon, telefon, suszarka do włosów, łazienka z wanną i prysznicem.

Do dyspozycji: 3 restaureacje, 4 bary, spa, korty tenisowe, baseny, plac zabaw dla dzieci, centrun fitness, sauna, łaźnia parowa, jacuzzi, salon piekności, wypożyczalnia rowerów, sale konferencyjne.