Song Saa Private Island (boutique)

  

Kameralny hotel Sonag Saa położony jest na prywatnej wyspie w rejonie zatoki tajlandzkiej. Wyspa znajduje się ok. 35 min. rejsu szybką łodzią motorową od przystani w nadmorskiej miejscowości Sihanoukville, w której położone jest niewielkie lokalne lotnisko, mające bezpośrednie połączenie z Siem Reap oraz stolicą kraju Phnom Phen. Song Saa to obecnie najbardziej wyjątkowy butikowy hotel w Kambodży, odznaczony w 2014 roku nagrodą Cambodia’s Leading Resort. Dysponuje dwudziestoma siedmioma indywidualnymi, luksusowymi willami położonymi w bujnym, naturalnym ogrodzie w dżungli lub na drewnianych palach na wodzie. Każda z willi posiada prywatny basen i wybudowana jest z ekologicznych materiałów. W okolicy znajdują się inne malownicze wyspy z piaszczystymi plażami, do których hotelowa obsługa organizuje rejsy łodzią motorową. Odległość od lotniska: ok. 30 min. transfer lądowy na przystań oraz ok. 35 min. rejs łodzią.

1 Bedroom Jungle Villa with pool – 9 willi położonych w dżungli z widokiem na morze,  od strony wschodniej lub zachodniej. Składają się z 1 sypialni z łóżkiem małżeńskim z kątem wypoczynkowym, łazienki z wanną i prysznicem, dodatkowego prysznica na otwartym powietrzu, tarasu wypoczynkowego z prywatnym basenem. Wyposażenie: TV, mini bar, ekspres do kawy.

2 Bedroom Jungle Villa with pool – 2 wille położone w dżungli z widokiem na morze, położone od strony wschodniej lub zachodniej. Składają się z 2 sypialni z łóżkiem małżeńskim,  2 łazienek z wanną i prysznicem, dodatkowego prysznica na otwartym powietrzu, dużego salonu wypoczynkowego, tarasu z prywatnym basenem. Wyposażenie: TV, mini bar, aneks kuchenny.

1 Bedroom Overwater Villa with pool – 6 willi położonych na palach z widokiem na morze, położonych od strony zachodniej. Wyposażenie jak 1 Bedroom Jungle Villa. Wejście do morza z prywatnego tarasu.

2 Bedroom Overwater Villa with pool – 2 wille położone na palach z widokiem na morze. Wyposażenie jak 2 Bedroom Jungle Villa. Wejście do morza z prywatnego tarasu.

1 Bedroom Ocean View Villa with pool – 7 willi położonych  po zachodniej stronie z widokiem na morze. Wyposażenie jak 1 Bedroom Jungle Villa. Posiadają taras na palach, na którym o zachodzie słońca można zamówić romantyczną kolację.

2 Bedroom Royal Villa with pool – 1 willa położona na palach, w zacisznej części wyspy z widokiem na morze. Wyposażenie jak 2 Bedroom Jungle Villa. Wejście do morza z prywatnego tarasu. Do willi dopływa się prywatną łódką.

W cenie zakwaterowania: śniadania w willi, pikniki na plaży, posiłki w restauracji na palach (w menu m.in. tradycyjne dania kuchni khmerskiej), popołudniowe przekąski, świeże tapas z lampką wina o zachodzie słońca, wina, wybrane alkohole, mini bar, napoje bezalkoholowe, pralnia, transfery szybką łodzią motorową, internet bezprzewodowy, tv-sat, korzystanie z kajaków, rejsy łodzią, snorkeling.

Do dyspozycji: basen infinity, spa, wellness, yoga, medytacje, sporty wodne (nurkowanie, kajaki, łodzie motorowe, program ekologiczny o ochronie lokalnej flory i fauny, butik z lokalnymi produktami rękodziełem).