Gaia Hotel & Reserve *****

KOSTARYKA
 

Kameralny hotel znajdujący się w sąsiedztwie Parku Narodowego Manuel Antonio należący do prestiżowej grupy „Small Luxury Hotels of the World”. Położony jest na wzgórzu porośniętym  tropikalną dżunglą z widokiem na Ocean Spokojny, w niewielkiej odległości od bezludnych plaż. Teren na którym znajduje się hotel pierwotnie należał do rezerwatu orchidei i żyjących tu gatunków zwierząt, chronionych tu do czasów obecnych. Hotel szczególnie polecany jest miłośnikom przyrody i osobom szukającym spokojnego wypoczynku w otoczeniu bujnej roślinności. Jest zdobywcą wielu nagród i tytułów w tym dla najlepszego hotelutypu boutique w Ameryce Środkowej. Wszystkim gościom hotelu przysługuje 20-minutowy masaż każdego dnia, bez dodatkowej dopłaty.


Pokoje Studio
– pow. 107 m2, składają się z sypialni, salonu, patio z meblami wypoczynkowymi z widokiem na las deszczowy oraz łazienki. Wyposażenie: klimatyzacja, Tv sat, sofa, mini-bar, dostęp do internetu, telefon bezprzewodowy.


Deluxe Suite – pow. 213 m2, składają się z sypialni, łazienki, salonu, jadalni oraz z ogromnego tarasu na dachu z basenem z widokiem na Ocean Spokojny i las deszczowy. Deluxe Suite dodatkowo wyposażone są w jacuzzi

Gaia Suite – pow. 335 m2, zlokalizowane na szczycie Góry Maia z widokiem na Ocean Spokojny i las deszczowy. Składają się z przestronnej sypialni, łazienki, toalety, salonu, jadalni oraz prywatnego basenu otoczonego ogrodem. Wyposażenie jak w Deluxe Studio (posiadają jacuzzi dla 4 osób).

Do dyspozycji: 2 restauracje, basen, SPA, siłownia, concierge, 24h room service, sala konferencyjna
Kostaryka luksusowy hotel Gaia widok z tarasu