Tabacon Grand Spa Thermal Resort *****

ARENAL, KOSTARYKA


Ze względu na wyjątkowo bujny ogród, gorące źródła z naturalnymi kaskadami i wodospadami oraz położenie tuż u podnóża Wulkanu Arenal, Tabacon Resort uznawany jest za jeden z najbardziej wyjątkowych hoteli w Ameryce Środkowej. Należy do prestiżowej grupy „The Leading Hotels of the World” oraz „The Leading Spas in the World” skupiającej najlepsze hotele i spa na świecie. Jest zdobywcą wielu nagród i tytułów. Znalazł się również wśród 10 najlepszych hoteli typu eco-spa wg National Geographic oraz wśród 5 najlepszych hoteli dla nowożeńców wg magazynu Modern Bride. Resort łącznie posiada 114 pokoi.

Pokoje Forest – położone w 2-poziomowych budynkach z widokiem na tropikalną dżunglę. Wyposażenie: klimatyzacja, Tv sat, serwis do kawy/herbaty. Wszystkie meble zostały wykonane przez lokalnych artystów-rzemieślników.

Pokoje Superior
  – położone w 2-poziomowych budynkach z widokiem na ogród. Wyposażenie jak w pokojach Forest. Możliwość pokoi łączonych.

Pokoje Superior Premium
– położone w 2-poziomowych budynkach z widokiem na ogród. Wyposażenie jak w pokojach Forest. Dodatkowo posiadają część wypoczynkową z sofą.

Deluxe Premium – dodatkowo posiadają duży taras oraz przeszkloną łazienkę z prysznicem i  Jacuzzi z widokiem na ogród.

Honeymoon Suite – z widokiem na ogród. Posiadają jacuzzi oraz łoże małżeńskie z baldachimem.

Do dyspozycji
– 2 restauracje, bar,  gorące źródła z naturalnymi kaskadami i wodospadami, SPA z otwartymi bungalowami położonymi w tropikalnej dżungli.

 

Kostaryka hotel Tabacon wodospad