Tamarindo Diria Beach Hotel
& Golf Resort ****

TAMARINDO, KOSTARYKA

 

Komfortowy hotel na zachodnim wybrzeżu przy słynnej, piaszczystej plaży Tamarindo. Hotel położony jest blisko restauracji, barów i lokalnych sklepików. Jego teren przedzielony jest uliczką, za którą  w pięknym ogrodzie znajduje się duży basen. Większość ze 182 pokoi posiada widok na ocean, skąd można podziwiać zachody słońca. Transfer z lotniska ok. 10 minut, transfer drogą lądową z San Jose trwa ok. 5 h.

 

Pokoje Classic: Położone na parterze 2-poziomowego budynku, w niewielkiej odległości od przedzielającej hotel drogi. Część pokoi posiada widok na ogród i hotelową fontannę. Wyposażenie: klimatyzacja, TV Sat, telefon, mini-bar, sejf. W łazience do dyspozycji wanna.

Pokoje Tropical Pool Side: nowowybudowane pokoje posiadające balkon lub taraz z widokiem na basen. Położone są w 2-poziomowym budynku oddalonym 75 m od plaży. Wyposażenie jak w pokojach classic.

Pokoje Sunset Ocean View:
położone tuż przy plaży z widokiem na ocean. Posiadają przestronny balkon lub taras. Wyposażenie jak w pokojach classic.

Do dyspozycji:
2 restauracje, 2 bary, kawiarnia, 3 baseny w tym 1 dla dzieci, jacuzzi, amfiteatr, sala konferencyjna, butiki, pole golfowe,  Internet WIFI w lobby
 

Sporty: golf, windsurfing, jazda konna, snorkeling, połowy dalekomorskie.

Kostaryka hotel Tamarindo Diria pokój