Amarina Hotel ****

NOSY BE, MADAGASKAR


Niewielki hotel na wyspie Nosy Be położony bezpośrednio w pięknej lagunie Ambohiday, przy piaszczystej, kilometrowej plaży Anporaha. Nieopodal hotelu znajduje się rybacka wioska. Odległość od lotniska 18 km (czas transferu ok. 45 min), odległość od miasteczka Hell-Ville 27 km. Hotel posiada 58 pokoi zlokalizowanych w krytych strzechą, kameralnych dwupoziomowych domkach. Wszystkie pokoje zwrócone są w stronę morza.
 

Pokoje Superior: pow. 47m2, położone na parterze, posiadają taras z meblami wypoczynkowymi zwrócony na zachód, dzięki czemu można podziwiać wspaniałe zachody słońca. W łazience znajduje się zarówno wanna jak i prysznic. Wyposażenie: klimatyzacja, mini-bar, sejf, telewizor, odtwarzacz DVD, telefon, bezprzewodowy internet, serwis do kawy i herbaty, suszarka do włosów. 
 

Pokoje Junior Suite: pow. 82m2, położone na pierwszym piętrze, zwrócone ku zachodowi. Wyposażenie jak w pokojach superior. Dodatkowo posiadają wydzielony salon.
 

Pokoje Senior Suite: pow. 129m,2 dwupoziomowe – na parterze znajduje się salon, toaleta, kuchnia, natomiast na piętrze znajduje się sypialnia, toaleta oraz garderoba.


Sport i rekreacja: kajaki, surfing,  siatkówka plażowa, tenis, rowery górskie, łucznictwo, piłka nożna
 

Do dyspozycji: restauracja, bar, basen, w tym wydzielona część dla dzieci, siłownia, masaże,  biblioteka i czytelnia, butik, opiekunki do dzieci na życzenie, sala konferencyjna, opieka medyczna. Hotel organizuje naukę języka malgaskiego, lokalnego rzemiosła,  pokazy malgaskiego boksu, wycieczki do lokalnych wiosek, na lokalne wyspy (Nosy Fahiny, Nosy Komba, Nosy Tanikely, Nosy Sakatia) oraz do rezerwatu przyrody Lokobe.
 

Madagaskar hotel Amarina basen