Constance Halaveli Resort *****
ATOL ARI, MALEDIWY
 
5-gwiazdkowy, luksusowy resort położony na Północnym Atolu Ari. Należy do prestiżowej grupy The Leading Hotels of the World, słynących z doskonałego serwisu. Hotel składa się z 86 willi z prywatnymi basenami, położonymi bezpośrednio przy plaży i na wodzie.  Transfer hydroplanem z lotniska w Male trwa 25 min.

Water Villas – położone na wodzie,  z prywatnym basenem 3x4 m I tarasem o pow. 100 m2. Wyposażenie: klimatyzacja, suszarka, TV, odtwarzacz DVD, bezpłatny internet wifi, stacja do iPoda, mini-bar, lodówka z winami, ekspres do kawy i herbaty, prysznic na świeżym powietrzu. W willi max. Można zakwaterować 2 osoby dorosłe i 1 dziecko do lat 12.

Beach Villa – położone bezpośrednio przy plaży, w ogrodzie o pow. 350 m2 i z prywatnym basenem 3x5 m. Max.

Family Beach Villa – bardziej przestronne niż wille beach, z prywatnym basenem 3x5 m  ogrodem o pow. 350 m2. Można zakwaterować 2 osoby dorosłe i 2 dzieci do lat 12.

Double Storey Beach Villa 
- 2-poziomowe wille położone przy plaży z prywatnym basenem 3x5 m i ogrodem o pow. 410 m2. Max można zakwaterować 4 osoby bez względu na wiek.

Do dyspozycji: 3 restauracje, basen, SPA, klub dla dzieci, butiki, imprezy z DJ’em, siłownia

Sporty: rowery wodne, windsurfing, kajaki, nurkowanie, katamarany top cat, narty wodne, kneeboarding, wakeboarding, banan, tenis, siatkówka, badminton,
 
Malediwy hotel Constance Halaveli pomost na plaży