Constance Moofushi Resort *****
ATOL ARI, MALEDIWY

Luksusowy ośrodek all inclusive, znajdujący się w południowym atolu  Ari Atoll, uznawany za jedno z najbardziej intymnych miejsc oraz z najlepszych miejsc do nurkowania na Malediwach.  Do dyspozycji gości są tutaj wille położone na wodzie i bezpośrednio na dziewiczych plażach. Wszystkie z tarasem i widokiem na Ocean Indyjski. 

Beach Villas (57 m2) i Water Villas (66 m2)
z przestronnym tarasem, wyposażone są w klimatyzację, wiatrak, łazienkę z wanną, prysznic, WC, suszarkę, salon, internet bezprzewodowy, LCD TV, iPod system, CD&DVD, telefon, mini-bar, sejf, ekspres kawa/herbata.

Wszystkie Senior Water Villas (pow 94 m2) wyposażone są tak jak Beach Villas i Water Villas, oprócz tego posiadają drewniany taras z hamakiem.
Hotel dysponuje 24 willami typu Beach o powierzchni 57 m2 oraz  56 willami na wodzie o powierzchni 66 m2
 
Do dyspozycji:  2 bary, 2 restauracje, Spa (8 pokoi zabiegowych, w tym 6 pokoi jednoosobowych, 2 pokoje dwuosobowe, yoga pavilion), basen, sala do ćwiczeń, areobik, możliwość nurkowania, snorkeling, wycieczki Dhoni, połowy dalekomorskie, nocne połowy ryb, niezmotoryzowane sporty wodne np. windsurfing, narty wodne, rowery wodne, a także sklepik, połączenie z internetem, pralnia, bayby sitting, opieka lekarska.

Sporty bezpłatne: sale do ćwiczeń, siatkówka, basen i animacje, wycieczki katamaranem, rowery wodne, windsurfing, kajaki.

Sporty płatne: rejs tradycyjną Dhoni podczas zachodu słońca, wyprawa na poszukiwanie delfinów (speed boat lub Dhoni), wyprawa do lokalnej wioski, tradycyjne nocne połowy, wynajem prywatnej łodzi, snorkeling, nurkowanie (centrum PADI), połowy ryb.

Rezerwacja: +4822 633-77-79
Malediwy hotel Constance Moofushi willa na wodzie taras