Hotel Four Seasons Maldives
at Kuda Huraa ***** lux

ATOL NORTH MALE, MALEDIWY

Four Seasons to jeden z najbardziej ekskluzywnych kompleksów hotelowych na Malediwach. Usytuowany jest na wyspie Kuda Huraa, odległej o 20 km i 25 minut drogi szybką łodzią motorową od międzynarodowego lotniska w Male. Hotel oferuje luksusowe zakwaterowanie w 106 krytych strzechą bungalowach usytuowanych przy plaży lub na palach w otaczającej lagunie.
 

Pokoje Beach Pavilion with pool – pow. 45m2 z bezpośrednim wyjściem na plażę. Posiadają ogromny taras z prywatnym basenem, leżakami  i krytym strzechą pawilonem o powierzchni 62m2. W wyposażeniu m.in. odtwarzacz CD/DVD, Tv Sat, HiFi Stereo,  a w łazience oddzielnie prysznic, wanna oraz część na świeżym powietrzu  umożliwiająca kąpiele bliżej natury.
 

Sunset lub Sunrise Beach Bungalow with pool – pow. 63 m2,  zlokalizowane tuż przy plaży – z widokiem na wschód lub zachód słońca. Dodatkowo posiadają garderobę oraz sofę, a także większy taras o powierzchni 82 m2
 

Sunset lub Sunrise Water Bungalow – pow. 61 m2: zbudowane na palach w lagunie, z bezpośrednim zejściem do wody z wydzieloną częścią wypoczynkową.

Do dyspozycji: 2 restauracje, 3 bary, basen, jacuzzi, siłownia, SPA, centrum fitness, biblioteka, wypożyczalnia kaset video i płyt kompaktowych
 

Sporty bezpłatne: windsurfing, kajaki, katamaran, łodki, snorkeling, tenis stołowy
 

Sporty płatne: nurkowanie, zmotoryzowane sporty wodne.

 Szczegółowych informacji udzielają nasi konsultanci: tel. 22 633-77-79

Malediwy Four Seasons Kuda Huraa 1