Nexus Resort and Spa Karambunai ****

KOTA KINABALU, BORNEO, MALEZJA


Jeden z najlepiej  usytuowanych hoteli na Borneo, przy piaszczystej,  6-kilometrowej plaży. Składa się z 485 pokoi położonych w willach oraz pokoi zlokalizowanych w budynku głównym. Dodatkowo w skrzydle hotelu znajdują się wille z prywatnymi basenami oraz Suite’y Spa z widokiem na morze. Jedną z zalet hotelu jest 18-dołkowe pole golfowe oraz ekskluzywne Borneo Spa. Transfer do Kota Kinabalu i na lotnisko – ok. 30 min.
 

Deluxe – pow. 42,5 m2, zlokalizowane w siedmiu 2-poziomowych budynkach otoczonych tropikalnym ogrodem. W kolorystyce przeważają barwy ziemi oraz drewniane elementy (ratan oraz lokalne drzewo Nyatoh). Wyposażenie: balkon lub taras, klimatyzacja, Tv-sat, telefon, radio, mini-bar, serwis do kawy/herbaty, sejf, suszarka do włosów.
 

Ocean Panorama Deluxe – pow. 42,5 m2, zlokalizowane w 5-poziomowym budynku głównym z widokiem na Morze Południowo-Chińskie. Wyposażenie jak w pokojach deluxe.
 

Pool Villa – zlokalizowane 2 km od centralnej części hotelu.  Posiadają widok na morze, lagunę i las deszczowy. Każda willa składa się z prywatnego ogrodu, basenu, 2 sypialni, części wypoczynkowej i jadalnej oraz w pełni wyposażonej kuchni.
 

Spa Suite – znajdują się w nowo otwartym skrzydle, w 5-poziomowym budynku zlokalizowanym 2 km od centralnej części hotelu. Posiadają balkon z widokiem na morze oraz otaczający budynek las deszczowy. Do wybory suite z 1 lub 2 sypialniami. 
 
Do dyspozycji: 5 restauracji, 3 bary, w tym 1 z salą do karaoke, 3 baseny, Borneo Spa (14 pokoi do zabiegów, sauna, łaźnia parowa, jacuzzi), siłownia, mini klub, biblioteka, 8 sal konferencyjnych, 24-h room service, opiekunki do dzieci, butiki, salon fryzjerski, pralnia,  18-dołkowe pole golfowe, internet w pokojach oraz centrum komputerowym. 
 
Sporty: golf i mini-golf,  tenis ziemny, squash, łucznictwo, tenis stołowy, siatkówka, piłka nożna, rowery górskie, kajaki, windsurfing, skutery wodne, paralotnie, żaglówki (Hobbie Cat), motorówki, narty wodne, nurkowanie

Szczegółowe informacje i rezerwacja: tel. 22 633-77-79

Malezja hotel Nexus Karambunai plaża