Hotel Selman Marrakech 5*

MAROKO, MARRAKECH

Arabska legenda głosi, że kiedy Bóg chciał stworzyć konia powiedział do południowego wiatru: zostawię ci stworzenie, które będzie chwałą dla moich wiernych, postrachem dla moich wrogów i pięknem dla tych, którzy są mi posłuszni… i wziął Bóg garstkę wiatru i stworzył konia.

Selman to miejsce zrodzone z marzeń i pasji właścicieli do hotelarstwa i rasowych koni arabskich, zaprojektowane przez znanego architekta i dekoratora wnętrz Jacques’a Garcię. Hotel usytuowany u podnóża Gór Atlas, z dala od zgiełku miasta, uwodzi Gości swoją ponadczasową harmonią i stanowi idealne połączenie współczesnego stylu życia z marokańską tradycją. Duch tego miejsca ucieleśniony jest przez czystej krwi konie arabskie, których majestat można podziwiać z tarasów i ogrodów.

Selman oferuje : 12 pokoi  Superior, 18 pok. Deluxe, 20 apartamentów, 6 apartamentach Deluxe oraz 5  riadaów/ willi


Pokoje Superior (55m) i Deluxe ( 55m):  przestronne wnętrza, wyróżniające się  spokojną atmosferą, delikatniym  światłem, posiadają duże tarasy z pieknymi widokami.

 Pokoje na parterze wychodzą na ogród, co czyni je miejscem idealnym dla rodzin. W każdym pokoju znajduje się duża łazienka z marmurowym wykończeniem, kabina prysznicowa oraz garderoba. Aby nie zakłócać atmosfery zabytkowego pałacu, wszelkie nowoczesne urządzenia zostały starannie ukryte.

Rezerwacja: tel. 22 633-77-79

Maroko, hotel Selman Marrakech