Hotel Long Beach *****

WYBRZEŻE WSCHODNIE, MAURITIUS

Wyjątkowy, ultranowoczesny hotel o unikalnej, zaskakującej architekturze należący do renomowanej sieci Sun International położony jest przy szerokiej, piaszczystej plaży na wschodnim wybrzeżu wyspy. Został otwarty w 2011 roku i zaledwie po 9 miesiącach został zaliczony przez prestiżowy brytyjski magazyn podróżniczy The Sudany Times Travel Magazine do 100 najlepszych hoteli na świecie. Oryginalność tego hotelu docenił również w 2012 roku francuski prestiżowy magazyn Hotel & Lodge uznając go najlepszym hotelem 2012 roku. Long Beach wygrał tę konkurencję z nielada przeciwnikami - Six Senses na wietnamskiej wyspie Con Dao i z nowoczesnym hotelem Kenoa w Brazylii. Ma na tyle długą i szeroką plażę, że na każdy z 255 pokoi przypada  100 m2 jej powierzchni. 

Pokoje standard sea view: pow. 60 m2, możliwość pokoi łączonych. Wyposażenie: 42’ TV LCD, telefon, bezpłatny internet bezprzewodowy, iPod System, radio, sejf, mini-bar, serwis do kawy/herbaty, suszarka. W łazience oddzielnie prysznic i wanna.

Pokoje superior beachfront: pow. 64 m2, możliwość pokoi łączonych. Wyposażenie jak w pokojach standard.

Pokoje family room: pow. 86 m2, z oddzielnymi pokojami I łazienkami dla rodziców I  dzieci (max. troje)

Pokoje deluxe beachfront suite: pow. 132 m2, położone w budynkach tuż przy oceanie, na parterze z bezpośrednim wyjściem na plażę/trawnik

Do dyspozycji: 5 restauracji, 2 bary, basen, spa, siłownia, mini-klub, butiki, klub nocny, internet bezprzewodowy na terenie całego hotelu, wypożyczalnia samochodów, opiekunki do dzieci, kwiaciarnia, lekarz na telefon, fotograf, taxi.

Sporty i wycieczki (bezpłatne): kajaki, łodzie z przeszklonym dnem, windsurfing, fun boat, aqua aerobik, water polo, tenis (sprzęt płatny), aerobik, joga, dagminton, bocciball, frisbee, piłka nożna, siatkówka, tenis stołowy, łucznictwo, wspinaczka

Sporty i wycieczki (płatne dodatkowo): nurkowanie, połowy dalekomorskie, parasailing, katamarany, banan, narty wodne, oxoon.

Rezerwacja: tel. 22 633-77-79
Mauritius Hotel Long Beach widok z góry