Shandrani Resort & Spa *****

WYBRZEŻE POŁUDNIOWO-ZACHODNIE, MAURITIUS
 
Hotel Shandrani należący do sieci Beachcomber oferuje najlepszą  opcję all inclusive na Mauritiusie, wliczając w swoje bogate menu wiele międzynarodowych trunków (w tym nielimitowany szampan) oraz wyśmienite jedzenie. Położony jest na malowniczym, prywatnym półwyspie otoczonym trzema piaszczystymi plażami i Parkiem Morskim Blue Bay bogatym w podwodny świat zwierzęcy. Dzięki łagodnemu zejściu do wody i piaszczystemu dnu oferuje doskonałe warunki do pływania, także dla dzieci.  Jego niewątpliwym atutem jest także przepiękne spa La Source by Clarins z basenami wtopionymi w bujny ogród.  Polecany osobom szukającym świetnej oferty all inclusive na najwyższym poziomie. Popularny jest zarówno wśród nowożeńców jak i rodzin z dziećmi. Łącznie posiada 327 pokoi w 6 kategoriach. Transfer z lotniska trwa ok. 20 min.

Pokoje superior (110), pow. 50m2. Położone są na parterze i trzecim piętrze, zwrócone w stronę morza. Wyposażenie: klimatyzacja, telefon, internet kablowy gratis, TV-sat, mini-bar, ekspres kawa/herbata. W łazience: wanna i prysznic oddzielnie, oddzielna toaleta, suszarka do włosów. W pokoju można zakwaterować max. 2 osoby dorosłe i 1 dziecko do 18 lat.

Pokoje superior beachfront (69), pow. 50m2. Położone na parterze i 1. piętrze, najbliżej morza i plaży. Wyposażenie i układ pokoju jak w superiorach. W pokoju można zakwaterować max. 2 osoby dorosłe i 1 dziecko do 18 lat.

Pokoje deluxe (108), pow. 60m2, położone na parterze, 1 i 2. piętrze, skierowane w stronę morza. Posiadają bezpłatne wifi. W pokojach można zakwaterować max. 2 osoby dorosłe i 2 dzieci lub 3 osoby dorosłe.

Family Apartment
(36), pow. 75m2, położone na parterze i 1. piętrze na krańcu półwyspu z bezpośrednim dostępem do plaży. Podobnie jak pokoje deluxe posiadają wifi. Idealne dla rodzin z dziećmi. W apartamentach można zakwaterować max. 2 osoby dorosłe i 3 dzieci do 18 roku życia

Senior Suite (2), pow. 110m2, położone na 1. piętrze, skierowane w stronę morza. W dodatkowym wyposażeniu znajduje się odtwarzacz DVD, Nespresso, wifi. Idealne dla nowożeńców, z bezpośrednim dostępem do plaży. W łazience znajduje się wanna dla 2 osób. W pokoju można zakwaterować max. 2 osoby dorosłe.

Family Suite (2), pow. 206m2, położone na parterze, bezpośrednio przy łączeniu dwóch plaż,  skierowane w stronę morza. Podobnie jak senior suite posiadają odtwarzacz DVD, wifi, a dodatkowo prywatny ogród. Maksymalnie można tu zakwaterować 2 osoby dorosłe + 3 dzieci do 18 lat.

Do dyspozycji: 5 restauracji, 3 bary, spa (21 pokoi do masażu, 2 sauny suche i 2 parowe, jacuzzi, salon piękności, fryzjer, baseny, bar), siłownia z sauną, muzyka na żywo/pokazy tańca każdego wieczoru, sala konferencyjna, 9-dołkowe pole golfowe.

Sporty bezpłatne: narty wodne, windsurfing, żaglówki, kajaki, rowery wodne, snorkelling, łódki z przeszklonym dnem, , hobbie cat’y, łódki dinghy, golf (piłki płatne), tenis (piłki i gra po zmroku płatna), tenis stołowy, rowery górskie, bocciball


ALL INCLUSIVE – SERENITY PLUS PLAN OBEJMUJE:

3 posiłki dziennie w dowolnej restauracji (5 do wyboru, z czego 2 a la carte)
przekąski w barach (15.00 – 17.00)
naleśniki w  barze Blue Bay (15.00 – 17.00)
napoje bezalkoholowe
napoje alkoholowe (lokalne i importowane, nielimitowany francuski szampan od od 18.00, szeroki wybór win)
mini-bar (piwo, napoje bezalkoholowe)
serwis plażowy
1 masaż 45-minutowy w spa
 
Mauritius Hotel Shandrani ogród