Tamassa Produced by LUX*
****lux

MAURITIUS, BEL OMBRE
 

Hotel położony jest na południowo-zachodnim  wybrzeżu wyspy, w rejonie Bel Ombre, tuż przy pięknej piaszczystej plaży, pośród plantacji trzciny cukrowej.  Hotel posiada 214 nowoczesnych  pokoi, położonych w 1 piętrowych pawilonach z widokiem na ocean. W rozległym ogrodzie porośniętym  kokosowymi palmami, znajdują się nowoczesne baseny,  spa oraz fitness. Hotel jako jeden z nielicznych na wyspie specjalizuje się w ofercie typu all inclusive. Odległość od lotniska ok. 1,15h (45 km), od stolicy Port Louis ok. 1,5-2h (65 km).

Pokoje STANDRAD: o powierzchni 43m2, położone w 1-piętrowych budynkach, na parterze lub piętrze, nowocześnie urządzone, z balkonem lub tarasem.Wyposażenie: klimatyzacja,  wiatrak, łazienka z wanną i oddzielnym prysznicem, wc, telefon, TV-sat, mini bar, sejf, suszarka do włosów, serwis do kawy i herbaty, internet bezprzewodowy (WIFI).
 

 Do dyspozycji: 2 restauracje Show (restauracja główna z otwartą kuchnią, gdzie można obserwować jak szefowie kuchni przygotowują dania dla gości, dania kuchni lokalnej i międzynarodowej, oferuje śniadania, obiady i kolacje), Playa (położona w pobliżu plaży, oferuje dania inspirowane kuchnią śródziemnomorską, czynna w godzinach wieczornych, oferuje kolacje), klub nocnuy Jalsa, wieczorem na terenie hotelu odbywają się koncerty, pokazy tańca Sega, przedstawienia muzyczne, fitness, spa, 3 baseny, mini golf, tenis stołowy, yoga.
 

Sporty: rowery wodne, windsurfing, kajaki, łodzi wiosłowe, nurkowanie z maską i rurką (snorkeling), narty wodne, połowy dalekomorskie, nurkowanie z akwalungiem, tenis ziemny, siatkówka plażowa.


Reserwacja i szczegółowe informacje : tel.+4822 633-77-79

Mauritius Hotel Tamassa widok z morza