Shanti Maurice a Nira Resort *****

WYBRZEŻE POŁUDNIOWE, MAURITIUS

 

Luksusowy hotel Shanti Maurice znajduje się na południu wyspy, 45 min. jazdy od lotniska. Położony jest na ogromnym terenie  14 ha w otoczeniu tropikalnego ogrodu z pięknym widokiem na wzgórza i turkusowe wody Oceanu Indyjskiego. Plaża  znajdująca się bezpośrednio  przy hotelu charakteryzuje się drobnym, białym piaskiem i jest jedną z ładniejszych plaż na wyspie. Hotel poszczycić się może światowej klasy resortem Spa – Nira Resort, kierującym się wyjątkową filozofią łączącą tradycje zabiegów pochodzących z Indii, Afryki i Mauritiusa.
 

44 pokoje Junior Suite: pow. 81m2, jako podstawowa kategoria, to jedne z największych pod względem powierzchni na Mauritiusie, zaprojektowane, by łączyć nowoczesność z funkcjonalnością. Apartamenty te znajdują się w atrakcyjnych willach (4 apartamenty w każdej z willi). Wyposażone w TV plazmowe, odtwarzacze DVD i szerokopasmowy dostęp do internetu. Pokoje na parterze mają bezpośredni dostęp do plaży, prysznic ze strumieniem deszczowym na zewnątrz, w zamian za to, apartamenty na piętrze posiadają duże balkony z widokiem na Ocean Indyjski. Ponadto każdy Junior Suite ma oddzielną garderobę i łazienkę.
 

8 Luxury Villas: pow. 208 m2, wille w prywatnych ogrodach, gdzie goście mogą poczuć się zupełnie swobodnie. Każda z willi posiada prywatny basen z regulowaną temperaturą wody, ogród z zamkniętym dziedzińcem, prysznic na zewnątrz oraz leżaki. Wnętrze willi obejmuje dużą sypialnię, łazienkę z oddzielną garderobą i toaletką.
 

5 Luxury Suite Villas: pow. 376 m2, z dodatkowym, eleganckim, dużym salonem, który dodaje poczucia przestronności. Wille posiadają również 54 m2 basen z regulacją temperatury, prywatny ogród wraz z dziedzińcem z prysznicem na powietrzu oraz leżakami. Ponadto ‘sala’pavilions na kolacje lub relaks. Wnętrze willi obejmuje salon, sypialnię, łazienkę z oddzielną garderobę z szafą i toaletką.
 

3 Luxury 2-bedroom Villas: składająca się z dwóch sypialni, dwóch łazienek z oddzielnymi garderobami oraz dużego salonu. Posiłki mogą być spożywane w salonie, bądź też w ‘Sala’ ogrodowa Pavilion. Każda z willi posiada 54 m2 prywatny basen z regulowaną temperaturą wody, z wbudowanym jacuzzi oraz prywatny ogród z zamkniętym dziedzińcem z leżakami. Prysznic na zewnątrz budynku.
 

Shanti Villa: zajmuje powierzchnię 800 m2, jest to najbardziej prestiżowa willa na Mauritiusie oferująca niezrównaną przestrzeń i prywatność. Stylowa willa ze wspaniałym widokiem na Zatokę, nawet dla najbardziej wymagających gości. Budynek w połowie ukryty pośród bujnych ogrodów, posiada prywatny basen z wbudowanym jaccuzi, pawilony gastronomiczne oraz prysznic na powietrzu na zamkniętym dziedzińcu. Wnętrze zakwaterowania obejmuje salon, dwie sypialnie, pokój lokaja oraz trzy łazienki.


Szczegółowe informacje i rezerwacja : tel.22 633-77-79, e-mail: beata@newpoland.pl

Mauritius Hotel Shanti Maurice plaża