Rodrigues - Trekking

 • Montagne Tonnerre - wycieczka pół dniowa, można ją rozpocząć późnym porankiem lub popołudniu 
  Podróż samochodem do Oyster Bay. Spacer doliną Fond La Bonte, jedno z nie wielu miejsc, gdzie można podziwiać endemiczne, rzadkie drzewa palmowe – the Lataniers Blue. Z tego miejsca będziemy się wspinać na Petit Gabrie, gdzie będziemy nagrodzeni wspaniałymi widokami doliny Baie aux Huitres.
  Spacer wzdłuż Montagne Tonnerre wśród plantacji kukurydzy, orzechów i cebuli; spotkanie z kobietami pracującymi i dziećmi bawiącymi na dworzu.
  Otacza tu nas piękna natura i wspaniałe laguny odbijające tańczące srebrne kolory z popołudniowego światła słonecznego. 
   
 • Baladirou – wycieczka półdniowa lub całodzienna, można ją rozpocząć rano lub popołudniu
  Daleko od męczącego tłumu, można tu spędzić czas na plaży, a potem przejść się po plaży ku Orange z pięknymi panoramicznymi widokami pięknych wąwozów i głębokich dolin.
  Odkryjemy małe, przyjemne domki kreolskie, spotkamy zacofaną ludność pijącą rum pod werandą sklepu, rozmawiających o trudnościach w życiu i o epizodach w ostatnim serialu. Potem zrelaksujemy się na plaży, gdzie można spotkać kobiety, stojące po kolana w wodzie przy pracy.
   
 • Wędrówka na wschodzie wyspy – pół dnia, minimum trzy osoby, transfer
  Zwiedzanie: Graviers, Trou d’ Argent i St.Francois poprzez chodzenie i relaks na plaży – czas na pływanie i piknik na plaży. 
   
 • Wędrówka po Anse i Cascade Pistache
  To miejsce przypomina Afrykańską Savannę. Ze swoim wyboistym krajobrazem w kolorach ziemi i spaloną trawą można się spodziewać lwa lub leoparda, który mógłby wyskoczyć w każdej chwili...Ale niebieski kolor tropikalnego morza i rybacy przywrócą wszystko do rzeczywistości, do Rodrigues... Piknik w tym dzikim miejscu.
  Wędrówka wzdłuż zatoki, do Csacade Pistache do drogi, gdzie czeka samochód. Powrót do hotelu.


  Rezerwacje nr.tel.+4822 633-77-79
Rodrigues trekking