Ślub, podróż poślubna na Mauritiusie

Jedynie na Mauritiusie
zniżki dla Panny Młodej już od 30 % !!!

POMOŻEMY PAŃSTWU W ZAPLANOWANIU NIEZAPOMNIANEJ PODRÓŻY ŻYCIA
i W WYBORZE HOTELU !
 

Podróż poślubna to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego człowieka. Dlatego, aby podkreślić jej szczególny charakter proponujemy odbycie tej wyjątkowej podróży w sposób niebanalny, w egzotyczne miejsca takie jak np. Mauritius tak odmienny kulturowo ze swoimi luksusowymi hotelami, romantycznymi kolacjami, które dostarczą wielu niepowtarzalnych wrażeń i na zawsze pozostaną w pamięci.
Szczegółowych informacji udzielają nasi konsultanci nr. tel. +4822 633-77-79


ŚLUB NA MAURITIUSIE:
Dokumenty niezbędne do zawarcia związku należy przesłać na Mauritius na min. 60 dni przed datą ślubu. Ceremonia ślubu może się odbyć po min. 3 nocach spędzonych na Mauritiusie. W biurze New Poland należy złożyć następujące dokumenty:
· kserokopie paszportu
· akt urodzenia (przetłumaczony przez tłumacza przysięgłego na j. angielski)
· dokument o zmianie nazwiska (w przypadku rozwodu )
· 2 zdjęcia
W przypadku zawierania ponownego związku małżeńskiego dodatkowo należy złożyć przetłumaczony akt rozwodu lub akt zgonu małżonka.
 
Uwaga! Kobiety mogą zawrzeć nowy związek małżeński po upływie min. 10 m-cy po rozwodzie lub śmierci męża. Wcześniejsze zawarcie związku jest możliwe, jeżeli kobieta podda się badaniu w klinice medycznej na Mauritiusie i otrzyma zaświadczenie, że nie jest w ciąży.

 

Ślub odbywa się w dwóch etapach: w pierwszym nowożeńcy udają się do Urzędu Stanu Cywilnego na Mauritiusie, gdzie są składane i sprawdzane oryginały dokumentów, drugi etap to ceremonia ślubna w hotelu. Ślubu udziela urzędnik z Urzędu Stanu Cywilnego, który przyjedzie do hotelu. Śluby nie są udzielane w soboty i niedziele oraz w dni świąteczne.  

Ślub, podróż poślubna na Mauritiusie