Golf w Meksyku

Meksyk dysponuje 150 polami golfowymi na terenie całego kraju. Duża ilość światowej klasy pól golfowych sprawia, że jest to jeden z najatrakcyjniejszych kierunków dla miłośników tego sportu. Tylko w karaibskiej części Meksyku, w rejonie Cancun i Riviera Maya znajduje się pięć klubów golfowych z 18 dołkami (Pok ta Pot, hotel Hilton Cancun, hotel Moon Palace, Playacar Palace, Cozumel Country Club) i trzy z 9 dołkami (hotel Melia Cancun, hotel Grand Oasis Cancun, Club de Golf Puerto Aventuras). Wszystkie pola usytuowane są na wybrzeżu, w malowniczym otoczeniu dżungli jukatańskiej i naturalnych lagun wdzierających się w głąb lądu.
  
Klub golfowy "Playacar"
został otwarty 15 września 1994 roku. Zaprojektowany i zbudowany został pod kierownictwem sławnego architekta Roberta Von Hagge.
Wtopiony w dżungle Mayan, klub golfowy charakteryzuje się wieloma jeziorami i bujna roślinnością. Usytuowany jest nieopodal krystalicznie czystych wód Morza Karaibskiego. "Playacar" zaprasza wszystkich graczy na różnym poziomie do uczestniczenia w niezapomnianej rywalizacji. Posiada nowoczesny system dzięki któremu będą mieli państwo stały dostęp do profesjonalnej obsługi - od momentu przybycia do klubu aż do momentu jego opuszczenia. Dla państwa wygody w trakcie gry kursują specjalne wózki z przekąskami i napojami.
W klubowym sklepie mają państwo możliwość zakupu jak i wypożyczenia najlepszych marek ubrań i akcesoriów golfowych. Klub golfowy "Playacar" jest usytuowany zaledwie 35 minut od strefy hoteli "Canun" w samym sercu Mayan Riviera.
Dla państwa komfortu klub dostosował środki transportu, które są dostępne z każdego punktu Cancun i Mayan Riviera.
 
Klub golfowy "Moon Palace"
to klub inny niż wszystkie. Stworzony ze szczególną uwagą na środowisko. Konstrukcja i dokonane w nim operacje tworzą idealną harmonię pomiędzy rozwojem klubu, a ochroną środowiska dostarczając graczom pięknych krajobrazów. "Moon Palace" został zaprojektowany i zbudowany z niezwykłą koncepcją przez legendarnego Jacka Nicklausa tak, żeby zadowolić potrzeby każdego gracza. Bez przekształcenia fauny i flory klub zachowuje idealną ekologiczną równowagę z otoczeniem, które stanowią naturalne drzewa mangrowe.
Podczas gry przez całe 18 dołków będą mogli państwo zobaczyć egzotyczne zwierzęta z różnych regionów świata, jak również wspaniałe różnorodne gatunki ptaków co stanowić będzie niezapomniane doświadczenie. Posiada nowoczesny system dzięki któremu będą mieli państwo stały kontakt z profesjonalną obsługi - od momentu przybycia do klubu aż do momentu jego opuszczenia. Dla państwa wygody w trakcie gry kursują specjalne wózki z przekąskami i napojami.
W klubowym sklepie znajdziecie państwo najlepsze marki ubrań golfowych zarówno dla pań i panów, akcesoria, a także piłki golfowe. Istnieje także możliwość wypożyczenia kijów golfowych i butów dla gości.
Klub golfowy "Moon Palace" znajduje się tylko 10 minut drogi od strefy hoteli "Canun" i 35 minut od klubu golfowego "Playacar" co sprawia, że jest przystępnym miejscem dla osób pasjonujących się golfem.
Dla państwa wygody klub posiada usługi transportowe dostępne z każdego punktu z Cancun i Riviera Maya.tu z Cancun i Riviera Maya.

Rezerwacje nr.tel.+4822 633-77-79
golf mexico, Meksyk pole golfowe