Hotel BayView****

NGAPALI, MYANMAR
4-gwiazdkowy hotel Bay View położony jest w wypoczynkowej miejscowości Ngapali bezpośrednio przy piaszczystej plaży w Zatoce Bengalskiej. Składa  się  tylko z 45 pokoi i bungalowów zlokalizowanych przy plaży i ogrodzie.  Nieopodal hotelu znajdują się lokalne restauracje i bary serwujące tradycyjne potrawy. Odległość od loniska ok. 15 min.

Pokoje deluxe garden – pow. 48 m2,  położone w dwupiętrowych budynkach albo na parterze z tarasem o powierzchni 22 m2 albo na pierwszym piętrze z balkonem o powierzchni 14 m2. Wyposażenie: klimatyzacja, tv-sat,  mini-bar, ekspres do kawy/herbaty, telefon, sejf, suszarka do włosów

Deluxe garden bungalow – pow. 48 m2,  położone w jednopiętrowych pawilonach, z tarasem o powierzchni 22 m2. Wyposażenie jak w pokojach deluxe.

Deluxe beachfront bungalow – pow. 50m2, z tarasem o powierzchni 22 m2, położone w pierwszej linii od plaży. Wyposażenie jak w pokojach deluxe.

Executive suite – hotel posiada dwie takie suity: pierwszy o pow. 118 m2 + taras 24 m2 z dwoma sypialniami, salonem i jadalnią. Druga suita o pow. 101 m2 + taras 69 m2, posiada dwie sypialnie i salon. Wyposażenie jak w pozostałych pokojach.

Do dyspozycji gości
: restauracja, bar, basen,  internet dostępny w miejscach publicznych, butik, biblioteczka, SPA, bezpłatne rowery, hobbie caty, kajaki, sprzęt do snorklowania, wycieczki na połowy ryb, siatkówka plażowa, nieopodal 9-dołkowe pole golfowe.